BACHELORSTUDIES

Zarządzanie organizacyjne Portugalia - programów Zarządzanie organizacyjne Portugalia Zarządzanie organizacyjne

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Pole organizacji zarządzania polega na wiodącym, planowania, kontrolowania i organizowania zasobów w obrębie firmy lub organizacji non-profit, jak najlepiej pomóc osiągnąć swoje cele. Praktyka ta zazwyczaj skupia się na ogólnej analizie strategicznego i podejmowania decyzji.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Zarządzanie organizacyjne Portugalia - Weź Zarządzanie organizacyjne Portugalia. Wszystkie Zarządzanie organizacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie organizacyjne, Portugalia Filter

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych

Polytechnic Institute of Tomar
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia

Program ten ma na celu wspieranie nabywania wiedzy i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia w zakresie organizacji zarządzania zachowanie; rozwijanie procesów ...

Czytaj więcej