BACHELORSTUDIES

Licencjat Zarządzanie organizacyjne, Szukaj programów Licencjat Zarządzanie organizacyjne

Licencjat zwykle trwa cztery lata, aby zakończyć, ale może trwać tak długo, jak siedem lat. Jest to licencjat, które mogą skupić się na nauce, matematyki, sztuki i humanistyki. Licencjat jest często potrzebne, zanim student może realizować dowolny typ programu absolwent.

Czym jest Bachelor in Management organizacyjnej? Licencjat z zarządzania organizacją jest tok studiów, który skupia się na sposobach funkcjonowania organizacji. Niektóre programy mogą wyglądać komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi, podejmowania decyzji, etyki i zachowań grupowych, aby lepiej zrozumieć, jak zarządzać organizacji. Zajęcia wymagane do głównym mogą się różnić od jednej instytucji do drugiej, ale mogą obejmować komunikację biznesową, przywództwo w organizacji, rozwoju organizacyjnego i zasad przywództwa osobistego i organizacyjnego.

Z tego typu stopnia, student może być lepiej przygotowani do oceny i zmienić swój styl przywództwa, aby lepiej pasować do konkretnej organizacji. Może to prowadzić do wyższego wynagrodzenia lub promocji. Bachelor in Management Organizacyjnego jest korzystne ze względu na praktyczne doświadczenie oferuje.

Jeśli chodzi o koszt licencjat, może to być trudne do oszacowania. Faktem jest, że nauka jest bardzo zróżnicowana od instytucji. Położenie uczelni, jak na zajęcia i ile kursy wziąć mogą odgrywać rolę w kosztach stopnia.

Większość absolwentów ze zwiększeniem stopnia wejścia na poziomie pozycji licencjata. Ten stopień z jakimś wcześniejszym doświadczeniem, jednak należy przygotować się do stanowisk kierowniczych średniego szczebla w różnych gałęziach przemysłu, takich jak rząd, handlu detalicznego lub sprzedaży. Niektórzy absolwenci mogą nawet zdecydować się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.Licencjat z zarządzania organizacją mogą również przygotować się do prowadzenia magistra lub doktora.

Gdy jesteś gotowy do zastosowania, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

5 Wyniki z Zarządzanie organizacyjne Filter

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych

Instituto Politécnico de Tomar
Portugalia, Tomar
Licencjat
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Portuguese
Stacjonarne

Program ten ma na celu wspieranie nabywania wiedzy i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia w zakresie organizacji zarządzania zachowanie; rozwijanie procesów ...

Czytaj więcej

Licencjat w stosunkach międzynarodowych i organizacji międzynarodowej

University of Groningen
Niderlandy, Groningen + 1 Więcej
Licencjat
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
15 Jan 2020
Język angielski
Stacjonarne

IRIO w Groningen to program licencjacki, w którym stosunki międzynarodowe nie są specjalizacją, lecz podstawową działalnością. Główny nacisk kładziony jest na funkcje organiza ...

Czytaj więcej

Licencjat (bas) działalności gospodarczej i zarządzania organizacyjne (z opcjonalnymi stężeniach)

College of Central Florida
Stany Zjednoczone, Ocala + 2 Więcej
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

CF oferuje Bachelor of Applied Science w biznesie i zarządzania organizacją oraz pięciu specjalnościach.

Czytaj więcej

Licencjat Zarządzanie: zarządzanie organizacją

Saratov Socio-Economic Institute
Rosja, Saratów
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Rosyjski
Stacjonarne

Studenci ekonomii, teorii organizacji, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi, prawo, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie strategiczne, gospoda ...

Czytaj więcej

Zarządzanie - profil "Zarządzanie"

Moscow Automobile And Road Construction Institute - MADI
Rosja, Moskwa
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
24 Jul 2015
Rosyjski
Stacjonarne

Wykwalifikowany personel zarządzania w popycie na transport na wszystkich poziomach jego funkcjonowania, w szczególności w procesach biznesowych w łańcuchach dostaw usług tran ...

Czytaj więcej