BACHELORSTUDIES

Zarządzanie projektowaniem Paryż - programów Zarządzanie projektowaniem Paryż Zarządzanie projektowaniem, Paryż

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Program zarządzania projektami łączy kursy w zakresie projektowania i zarządzania, aby uczniowie mogli nauczyć się zarządzania działem projektowania w sytuacji biznesowej. Takie programy mogą obejmować kursy w zakresie operacji, finansów, marketingu, projektowania wnętrz, projektowania grafiki i mody.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Paris jest najbardziej zaludnionym miastem we Francji i jego stolicy. Ma ponad 2 miliony mieszkańców. Odgrywa gościć czołowych ośrodków nauki i sztuki w regionie europejskim. Jest domem dla największej liczby osób z wyższym wykształceniem, Paris ma kilka prestiżowych uniwersytetów we Francji.

Zarządzanie projektowaniem Paryż - Weź Bachelor Paryż. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie projektowaniem, Paryż Filter

Licencjat Zarządzanie projektowe - Berlin

LISAA Paris
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Design Management licencjat - BERLIN

Czytaj więcej