BACHELORSTUDIES

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Oceanii - Zarządzanie w sporcie programów Zarządzanie w sporcie w Oceanii

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Kurs zarządzania sportowego może przygotować uczniów do podjęcia popularnych pozycjach w finansach i imprezy sportowe oraz zarządzania obiektami. Dodatkowo, studenci mogą spełniać różne funkcje potrzebne do prowadzenia przednich biura kompleksów sportowych i franczyzowych.

 

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Oceania znany również jako oceanica jest regionem skupione na wyspach tropikalnych Oceanu Spokojnego. [4] Opinie o tym, co stanowi zakres Oceania od trzech podregionów Melanezji, Mikronezji i Polinezji [5], szerzej, cała regionu wyspiarskiego między Azji i obu Ameryk, w tym w Australii i Archipelagu Malajskiego.

Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie Oceanii - Weź Zarządzanie w sporcie Oceanii. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie w sporcie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie w sporcie, Oceanii, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Business (zarządzanie sportem)

Torrens University Australia
Australia, Sydnej + 12 Więcej
Licencjat
20 Feb 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne
Online

Bachelor of Business (zarządzanie sportem) ma na celu wyposażenie cię w szeroką wiedzę teoretyczną i techniczną niezbędną do skutecznego zarządzania i zarządzania w dziedzinie ...

Czytaj więcej