BACHELORSTUDIES

Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi Finlandia - programów Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi Finlandia Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Niektóre programy zarządzania przybrzeżne i morskie skupić się na bieżących problemów wynikających z nadużywania obszarów przybrzeżnych, a także alternatywnych rozwiązań do zarządzania ich zasobami. Instrukcja Studenckie często obejmuje zarówno wykłady teoretyczne i badania terenowe.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi Finlandia - Weź Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi Finlandia. Wszystkie Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi, Finlandia Filter

Tytuł licencjata w kapitanie morskim

Satakunta University of Applied Sciences
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przemysł morski oferuje jedną z najbardziej ekscytujących i różnorodnych ścieżek kariery dla każdego, kto chce zostać członkiem załogi morskiej, wypełniając wymagane świadectw ...

Czytaj więcej