Filter
Studia licencjackie
Arabia Saudyjska Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

ekonomika Arabia Saudyjska - programów ekonomika Arabia Saudyjska ekonomika

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Ekonomia i administracja jest hybrydą dziedziną, w której specjaliści są przeszkoleni zarówno w ekonomii makro i mikro. Analiza historii i zrozumienie zasad ekonomicznych wraz ze znajomością finansów, polityki społecznej oraz tematów biznesowych uzbroić ekspertów w dziedzinie tworzenia krótkich i długich zaleceń terminowych.

 

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

Ekonomika Arabia Saudyjska - Weź ekonomika Arabia Saudyjska. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z ekonomika, Arabia Saudyjska

Dar Al-Hekma University

Departament Bankowości i Finansów w Dar Al-Hekma University oferuje kompleksowy i wszechstronny program akademicki, aby przygotować wykwalifikowaną i wysoko wykwalifikowa ... [+]

Departament Bankowości i Finansów w Dar Al-Hekma University oferuje kompleksowy i wszechstronny program akademicki, aby przygotować wykwalifikowaną i wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną do dostosowania się do wymogów dynamicznego i innowacyjnego świata finansów. Jest to pierwszy program w regionie, który zapewnia również ścieżkę do islamskiego finansowania w odpowiedzi na pilną i pilną potrzebę tej specjalizacji na rynku pracy.

Członkowie wydziału mają wysokie doświadczenie akademickie i doświadczenie w świecie biznesu i finansów, co pozwala studentom na identyfikację rynku biznesowego i pieniędzy oraz rozgałęzianie się i poprawę umiejętności krytycznego myślenia.... [-]

Arabia Saudyjska Jeddah
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku