Filter
Studia licencjackie
Chorwacja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

ekonomika Chorwacja - programów ekonomika Chorwacja ekonomika

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Ekonomia i administracja to połączenie wielu różnych dyscyplin. Specjaliści są przeszkoleni w zakresie biznesu, makro i mikro ekonomii, finansów, polityki społecznej i innych tematów, aby pomóc im analizować i zrozumieć krajowy lub globalny obraz finansowy.

Chorwacja jest krajem, w którym 40% obywateli w zakresie pomiędzy 18 i 35 lat osiągnęły wyższe wykształcenie nauki. Kraj poprawił życie ucznia w tych uczelniach z ustąpiły standardu życia w tych uczelniach, zwłaszcza na obu lokalnych, a nawet międzynarodowych studentów.

Ekonomika Chorwacja - Weź ekonomika Chorwacja. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z ekonomika, Chorwacja

Zagreb School of Economics and Management

Program studiów licencjackich w zakresie matematyki i ekonomii biznesu kładzie nacisk na biznes-ekonomię i matematykę ilościową w celu przygotowania ekspertów finansowych ... [+]

Program licencjacki w dziedzinie matematyki i ekonomii biznesu kładzie nacisk na ekonomię biznesową i matematykę ilościową w celu przygotowania ekspertów finansowych do pracy w sektorze bankowym i finansowym, a także w produkcji, dystrybucji, logistyce, telekomunikacji, oprogramowaniu i innych firmach w Chorwacji i na całym świecie.

Struktura badania została zaprojektowana w taki sposób, że w ciągu pierwszych dwóch lat będziesz słuchać podstawowych przedmiotów matematycznych i ekonomicznych z wglądem w tematykę zastosowań matematyki w ekonomii i administracji biznesowej. W ten sposób, dzięki intensywnemu wykorzystaniu technologii informacyjnej i istniejącego oprogramowania, studenci przyjmują wiedzę teoretyczną. W trzecim roku studenci uczą się samodzielnie projektować algorytmy matematyczne do rozwiązywania problemów w praktyce biznesowej i pogłębiać swoją wiedzę w zakresie matematyki finansowej i optymalizacji. W czwartym roku powstał kurs Capstone, w którym studenci będą zaangażowani w projektowanie i rozwiązywanie problemów biznesowych, wykorzystując całą zdobytą wiedzę, którą zdobyli do tego czasu. Ponadto studentom czwartego roku oferowane są zajęcia fakultatywne, które umożliwiają im profilowanie w kierunku matematyki finansowej i / lub optymalizacji.... [-]

Chorwacja Zagreb
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Zagreb School of Economics and Management

Ten czteroletni program zawiera przedmioty z zakresu ekonomii, zarządzania, rachunkowości, finansów, marketingu, turystyki i ogromnej liczby przedmiotów do wyboru, które ... [+]

Ten czteroletni program zawiera przedmioty z zakresu ekonomii, zarządzania, rachunkowości, finansów, marketingu, turystyki i ogromnej liczby przedmiotów do wyboru, które studenci mogą podjąć, w zależności od ich osobistych preferencji.

Studia licencjackie z zakresu ekonomii i zarządzania prowadzone przez najlepszych chorwackich i międzynarodowych ekspertów stanowią podstawę udanej kariery.

W trakcie czteroletniego programu studenci uczęszczają na kursy z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, rachunkowości, finansów, turystyki i zajęć fakultatywnych, wybrane zgodnie z osobistymi preferencjami studenta.... [-]

Chorwacja Zagreb
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku