ekonomika Hongkong - programów ekonomika Hongkong ekonomika

ekonomika Hongkong - programów ekonomika Hongkong ekonomika

ekonomika

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Profesjonaliści, którzy studiowali Ekonomii i Administracji zrozumieć zarówno większy obraz gospodarczego i mniejszych, zindywidualizowanych trendy. Jest to interdyscyplinarna dziedzina, w której specjaliści są przeszkoleni do rozważenia i przeanalizowania wiele elementów zarówno w sekcji publicznej i prywatnej oraz zalecenia oparte na aktualnych i potencjalnych warunkach.

 

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Ekonomika Hongkong - Weź ekonomika Hongkong. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Licencjat ekonomika Hongkong. Zajrzyj kategorię} BA ekonomika zamiast.

Search for similar programs here