ekonomika Indonezja - programów ekonomika Indonezja ekonomika

ekonomika Indonezja - programów ekonomika Indonezja ekonomika

ekonomika

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Ekonomia i administracja to połączenie wielu różnych dyscyplin. Specjaliści są przeszkoleni w zakresie biznesu, makro i mikro ekonomii, finansów, polityki społecznej i innych tematów, aby pomóc im analizować i zrozumieć krajowy lub globalny obraz finansowy.

Indonezja, oficjalnie Republika Indonezji, to kraj w południowo-wschodniej Azji i Oceanii.Indonezja to archipelag obejmujący około 17.508 wysp

Ekonomika Indonezja - Weź ekonomika Indonezja. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Licencjat z rachunkowości

Swiss German University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2019 Indonezja Tangerang

W każdej organizacji i biznesowych przedsiębiorstw, rachunkowości jest jednym z podstawowych funkcji, które pozwolą spółce na zarządzanie jej warunków finansowych i transakcji handlowych. [+]

O Badaniu Programu

W każdej organizacji i biznesowych przedsiębiorstw, rachunkowości jest jednym z podstawowych funkcji, które pozwolą spółce na zarządzanie jej warunków finansowych i transakcji handlowych.

Program studiów księgowości w SGU ma na celu przygotowanie studenta o udzielenie jasnych kariery w zawodzie księgowego. Nasze znakomite programy poszerzenie i wzbogacenie wiedzy uczniów we wszystkich dziedzinach rachunkowości i sektorze finansowym.

Co studiujesz

Nasz 4 lata program studiów oferuje uporządkowany i stałe kursy rachunkowości, takie jak Wprowadzenie do księgowości, rachunkowości finansowej, rachunkowości Pośredniczącej, rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej i Advanced rachunkowości. Studenci uczą się także Corporate Finance, Analiza sprawozdania finansowego i rynku kapitałowym i inwestycji. Aby zaktualizować Dzięki niemu oferujemy Accounting System informacji i oprogramowanie księgowe kursy aplikacji. Poza tym, uczniowie mogą zwiększyć swoją wiedzę na mikroekonomii, makroekonomii, prawa gospodarczego, przedsiębiorczości i zarządzania strategicznego. Ponadto planujemy również zainicjować stężenie badania w zakresie audytu i podatków. ... [-]