Filter
Studia licencjackie
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

ekonomika Nowa Zelandia - programów ekonomika Nowa Zelandia ekonomika

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Celem ekonomii jest zbadanie, jak rzadkie towary są sprzedawane i spożywane. Zajmuje się badaniem rynków, firm, cenniki lub konsumentów w dziedzinie mikroekonomii. I to dotyczy polityki fiskalnej, inflacja, bezrobocie lub polityki pieniężnej w makroekonomii. Dobre ekonomiści są coraz bardziej istotne w celu zapobiegania i poprawy ekonomiczne sytuacje różnych sektorów i branż.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Ekonomika Nowa Zelandia - Weź ekonomika Nowa Zelandia. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z ekonomika, Nowa Zelandia

Auckland Institute of Studies

Program Bachelor of Business (BBus) zawiera kursy biznesowe na etapach 1, 2 i 3, a także daje uczniom możliwość rozwoju obszarów o dużej sile, wybierając przedmioty do wy ... [+]

Program Bachelor of Business (BBus) zawiera kursy biznesowe na etapach 1, 2 i 3, a także daje uczniom możliwość rozwoju obszarów o dużej sile, wybierając przedmioty do wyboru i kończąc specjalizację. Stopień może zostać przyznany z jedną z następujących specjalizacji lub bez:

RachunkowośćZarządzanieMarketing

Możliwe jest uzyskanie podwójnej specjalizacji, jeśli spełnione są wymagania obu specjalizacji.

BBus (Księgowość) jest akredytowany przez CPA Australia i Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia (CAANZ). Dzięki starannej selekcji zajęć możesz spełnić wymagania akademickie dotyczące członkostwa w CAANZ i CPA Australia, co jest dużym krokiem w kierunku uzyskania statusu biegłego rewidenta.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
Maj 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Unitec Institute of Technology

Księgowi zrozumieć finansowe skutki operacji i odgrywają istotną rolę w sukcesie firmy. Zdobądź solidne zrozumienie zarówno zasad rachunkowości, jak i finansów oraz naucz ... [+]

Licencjat z Rachunkowości Biznesowej

Księgowi zrozumieć finansowe skutki operacji i odgrywają istotną rolę w sukcesie firmy. Zdobądź solidne zrozumienie zarówno zasad rachunkowości, jak i finansów oraz nauczyć się stosować swoją wiedzę z dziedziny rachunkowości technicznej w różnych ustawieniach biznesowych.

Przegląd programu

Bachelor of Business (Accountancy Degree) rozwinie swoje umiejętności w zakresie rachunkowości, aby pracować w różnych rolach w różnych gronach organizacji. Stopień oferuje elastyczność i wybór oraz przygotowanie do pracy w niemal każdej organizacji na świecie. Księgowi dostarczyli liczby do analizy problemów biznesowych i możliwości oraz utrzymania systemów księgowych i procesów, aby spełnić wymagania podatkowe i finansowe. Księgowi mogą również sprawdzić sprawozdania finansowe organizacji (audyt) i doradzać w szerokim zakresie zagadnień z planowania podatkowego do kupowania i sprzedaży firm. Studiuj w Unitec i poznaj platformy oprogramowania, podwójną księgowość i umiejętności podejmowania decyzji w celu analizy i interpretacji sprawozdań finansowych.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku