Filter
Studia licencjackie
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

ekonomika Portugalia - programów ekonomika Portugalia ekonomika

Portugalia ma dużo więcej do zaoferowania niż przyjemnego klimatu i przepięknych plaż. Portugalia posiada dynamiczny system szkolnictwa wyższego z długą tradycją, która jest właśnie teraz otwiera się na studentów z całego świata!

Biorąc licencjat z ekonomii w Portugalii daje dokładne tło w tematach podstawowych, takich jak ekonometria, mikroekonomii i makroekonomii. Celem uprawy jest również umieścić na matematyce. Ponadto, licencjat z ekonomii pozwoli Ci kontynuować z dyplomem magistra ekonomii, jeżeli chcą tak. Z wykształcenia w dziedzinie ekonomii, będzie można pracować zarówno w świecie akademickim i biznesowym. Możesz znaleźć się pracy w takich dziedzinach, jak inwestycje, ubezpieczenia, bankowość, stowarzyszeń handlowych lub agencje rządowe.

Po ukończeniu studiów z tytułem magistra w programie Economics w Portugalii, zyskasz zasadniczy czynnik, aby odnieść sukces w gospodarczym świecie.Zapoznaj się z poniższych opcji i znaleźć program, który najbardziej Ci odpowiada!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z ekonomika, Portugalia

Nova School of Business and Economics

Licencjackich Program in Economics stoi na wybór podstawowych kursów, które przyczyniają się do rozwoju solidnego szkolenia w dziedzinie ekonomii, zarządzania i metod ilo ... [+]

Ponad 4000 absolwentów pracujących w różnych sektorach działalności, w Portugalii i za granicą, są niezbitym dowodem na wysoką jakość i innowacyjność, która charakteryzuje program studiów Nova SBE w dziedzinie ekonomii, który został utworzony w 1978 roku.

Licencjackich Program in Economics stoi na wybór podstawowych kursów, które przyczyniają się do rozwoju solidnego szkolenia w dziedzinie ekonomii, zarządzania i metod ilościowych. Studenci zdobywają zrównoważoną mieszankę wiedzy technicznej i naukowej oprócz odbierania kształcenie ogólne w obszarach powiązanych, takich jak prawa i nauk społecznych, między innymi.

Struktura programu

W licencjackie pierwszego stopnia w Ekonomii są zorganizowane w semestry. Dla każdego indywidualnego toku uczestniczyły i ukończyły studenci otrzymują liczbę punktów ECTS (European Credit Transfer System).... [-]

Portugalia Lisbon
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Porto School of Economics and Management.

Licencjat z ekonomii jest stopień, który oferuje solidne podstawy teoretyczne w dziedzinie ekonomii i zarządzania, a także w pokrewnych dziedzinach, takich jak rachunkowo ... [+]

Licencjat z ekonomii jest stopień, który oferuje solidne podstawy teoretyczne w dziedzinie ekonomii i zarządzania, a także w pokrewnych dziedzinach, takich jak rachunkowości, prawa, matematyki, nauk informatycznych lub Nauk Społecznych.

Studenci EFR są zatem wyznaczony do pełnienia funkcji w zakresie analizy i doradztwa gospodarczego, wspiera definicję polityki publicznej, systemów informacyjnych, finansów i zarządzania w różnych jej formach, strategicznych i operacyjnych oraz funkcji finansowych, marketing, operacje i logistyka lub rachunkowości, audytu, kontroli zarządczej lub podatki.

Plan studiów Dostępny tutaj: https://s.up.pt/9gxb

specjalny konkurs dla studentów... [-]

Portugalia Porto
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku