ekonomika Ukraina - programów ekonomika Ukraina ekonomika

ekonomika Ukraina - programów ekonomika Ukraina ekonomika

ekonomika

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Celem ekonomii jest zbadanie, jak rzadkie towary są sprzedawane i spożywane. Zajmuje się badaniem rynków, firm, cenniki lub konsumentów w dziedzinie mikroekonomii. I to dotyczy polityki fiskalnej, inflacja, bezrobocie lub polityki pieniężnej w makroekonomii. Dobre ekonomiści są coraz bardziej istotne w celu zapobiegania i poprawy ekonomiczne sytuacje różnych sektorów i branż.

Ukraina jest niedrogie, ale jakościowe opcja. Jest to również jeden z najpiękniejszych krajów w UE i ma wiele pięknych i przemysłowych miasta.Istnieją dwa stopnie przyznane przez ukraińskich uniwersytetów: licencjackie I stopnia (4 lata) i Master ' s Stopień (5-6 roku)

Ekonomika Ukraina - Weź ekonomika Ukraina. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Licencjat w zakresie rachunkowości i podatków

Poltava University Of Economics And Trade
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Ukraina Poltava

Studia licencjackie w dziedzinie rachunkowości i podatków umożliwia studentom zdobycie wiedzy na temat tworzenia i interpretacji informacji gospodarczych, która jest wykorzystywana w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz określenie przewagi konkurencyjnej na rynku. [+]

Studia licencjackie w dziedzinie rachunkowości i podatków umożliwia studentom zdobycie wiedzy na temat tworzenia i interpretacji informacji gospodarczych, która jest wykorzystywana w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz określenie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Zagraniczni studenci zdobywają praktyczne umiejętności w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, obliczenia podatkowe, generowanie raportów według międzynarodowych standardów i interpretacji analitycznego tych wskaźników.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, w tym nie tylko lekarzy i kandydatów nauk, ale także naukowców-praktyków. Nauczyciele zostali przeszkoleni w dziale szkół wyższych i firm we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Czech i innych krajów. Są to praktycy Certified rachunkowości (program CAP / CIPA międzynarodowy certyfikat zawodowych księgowych).... [-]


Licencjat w międzynarodowych stosunkach gospodarczych

Poltava University Of Economics And Trade
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Ukraina Poltava

Ważną zaletą międzynarodowych stosunków gospodarczych absolwentów jest to, że mają one solidne podstawy języka angielskiego biznesowego. Na Puet studenci mają szansę na Master 2 języków obcych oraz uczestniczenia w dodatkowych zajęciach organizowanych przez zaproszonych wykładowców z różnych krajów. Język chiński jest także oferowana jako trzeciego języka obcego. [+]

Obecnie zapotrzebowanie na specjalistów w międzynarodowych stosunkach gospodarczych (IER) rośnie. Ci specjaliści są dobrze zorientowane na rynkach krajowych i zagranicznych. Są w stanie analizować i przewidywać ich rozwój.

Nowoczesne eksperci w stosunkach międzynarodowych posiadają praktyczne umiejętności w międzynarodowym handlu, inwestycji i finansów. Ich decyzje są oparte na zrozumieniu procesów zachodzących na rynku globalnym. Oni nawigacja powodzeniem zasad i specyfiki biznesu międzynarodowego. Oni wiedzą, jak zastosować normy prawa międzynarodowego i regulacji międzynarodowych stosunków gospodarczych. Ważną zaletą międzynarodowych stosunków gospodarczych absolwentów jest to, że mają one solidne podstawy języka angielskiego biznesowego. Na Puet studenci mają szansę na Master 2 języków obcych oraz uczestniczenia w dodatkowych zajęciach organizowanych przez zaproszonych wykładowców z różnych krajów. Język chiński jest także oferowana jako trzeciego języka obcego.... [-]