BACHELORSTUDIES

Nauczanie Portugalia - programów Nauczanie Portugalia Nauczanie

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Nauczanie to program naukowy, który przygotowuje uczniów do różnych środowisk instruowania. Studenci mogą wybrać konkretne obszary badań lub wybierz ogólnych technik nauczania. Niektóre kursy mogą obejmować komunikację, zarządzanie klasą, metody oceny i zarządzania zachowania trudne.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Nauczanie Portugalia - Weź Nauczanie Portugalia. Wszystkie Nauczanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauczanie, Portugalia Filter

Europejski licencjat z aktywności fizycznej i stylu życia

Lithuanian Sports University
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
30 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu jest rozwinięcie uczniów w ekspertów, którzy są w stanie zapewnić doradztwo w zakresie aktywności fizycznej i stylu życia. Studenci będą posiadać kompetencje do ...

Czytaj więcej

Bachelor of Science in Sport and Physical Activity

Universidade Europeia
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Model akademicki naszego kursu wprowadza innowacje poprzez zastosowanie nauczania opartego na kompetencjach, które jednocześnie rozwija wiedzę, umiejętności i postawy, w który ...

Czytaj więcej