Matematyka licencjata (z wyróżnieniem)

University of Greenwich

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Matematyka licencjata (z wyróżnieniem)

University of Greenwich

Licencjat z matematyki (z wyróżnieniem)

Matematyka jest jednym z najbardziej fascynujących i trudnych intelektualnie tematów. Stale rozwija się, w jaki sposób mamy żyć i myśleć, ponieważ odgrywa kluczową rolę w większości współczesnych osiągnięć naukowych i technologicznych.

Ten program daje solidną wiedzę z zakresu matematyki i jej zastosowanie do sytuacji z życia i budować swoją zdolność do analizowania i rozwiązywania problemów. Zapewni to Państwu możliwość zdobycia umiejętności, takie jak analizy logicznej, dedukcji, modelowania matematycznego i obliczenia, które są cenione przez pracodawców.W odpowiedzi na wzrost zainteresowania naszych uczniów w realizacji kariery w nauczaniu, oferujemy również kursy takie jak Matematyki w społeczeństwie i Matematyki, Edukacji i Komunikacji. Te ostatnie oferty nauczania doświadczenie w ramach programu licencjackie ambasadorów. To zachęca i wychowuje nowe pokolenia matematyków i zapewnia możliwość zdobycia doświadczenia w klasie jako opcja ostateczna lat.

Celami programu są:

  • Aby zapewnić Ci pełnego zrozumienia metod i technik matematycznych i umiejętności zastosowania ich do rzeczywistych problemów
  • Aby rozwijać swoje rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne
  • Aby zapewnić Ci z doświadczeniem praktycznych zastosowań matematyki, w tym modelowania matematycznego w różnych kontekstach
  • Aby dać szkolenia w zakresie korzystania z oprogramowania matematycznego i zrozumienie mocnych i ograniczenia komputerów i innych narzędzi.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 6 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą