Międzynarodowy biznes

Informacje ogólne

Opis programu

Czy kiedykolwiek umieścić palec na świecie, zamknął oczy i dał jej spin, aby zobaczyć, co kraj, to wylądujesz w? Dla niektórych była to zabawa. Dla innych był to początek większego marzenia.

Jeśli spojrzeć na tagu swojej koszuli, w samochodzie podczas jazdy, lub ulubionego kawałka technologii, zobaczysz, że międzynarodowe wpływy są wszędzie. Jeśli chodzi o karierę w biznesie międzynarodowym, można sobie wyobrazić opcje rozpiętość długości i szerokości geograficzne. Tak czy wielkie marzenie wiąże się robić interesy z partnerami w krajach, w połowie drogi na całym świecie i na własnym podwórku, czy to dotyczy życia w innym kraju lub zamknięcia następnego wielkiego biznesu przez Skype ™ -a świecie możliwości czekają na Ciebie.

Stopień, że działa

Test International Business główną nie jest specyficzne dla danej branży; w związku z tym, można znaleźć staże, practicums i zatrudnienie w każdej branży, do wyboru, w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Absolwenci w tym głównym:

International Business głównym nie jest specyficzne dla danej branży. Możesz ubiegać się o stanowisko w każdej firmy do wyboru, zarówno w branżach produkcyjnych i usługowych. Rodzaje spółek, w których w przeszłości absolwenci znaleźli zatrudnienie to: linie lotnicze, banki, hotele, ośrodki, firmy, usługi finansowe, przemysł wytwórczy i detaliczna, by wymienić tylko kilka. Istnieją również możliwości zatrudnienia w ministerstwach i korpusu dyplomatycznego. Jest to również dobry głównym podjąć, jeśli się, aby podjąć studia w biznesie lub prawa.

Funkcje pełnione przez absolwentów naszego programu obejmują:

 • CEO
 • Assistant Manager
 • Rejonowy Kierownik
 • Główny menadżer
 • Specjalista ds marketingu
 • Konsultant CRM

Znajdziecie naszych absolwentów pracujących na całym świecie dla takich firm jak:

 • Accenture Konsulting Usługi (Finlandia)
 • Elite Aviation LLC (Niemcy)
 • Czwórki Consulting SL (Hiszpania)
 • General Motors Company (Kansas)
 • ItzCash (Indie)
 • BT Marine Services, Inc (Floryda)

Edukacja w działaniu

Ponieważ Twoja praca będzie najprawdopodobniej obejmować regularny kontakt z głośników języków obcych, jest w stanie rozmawiać z nimi w ich języku daje przewagę. Będziesz uczyć się drugiego języka dla czterech semestrów (chyba, że ​​pierwszym językiem nie jest angielski, czy można nawiązać znajomości w innym języku), podczas gdy w Northwood. Dowiedz się, w odległej krainie! Doświadczenie 10-dniowy na semestr długości programami studiów za granicą lub decyduje się na studia w jednym z naszych międzynarodowych centrów Programu zlokalizowanych na całym świecie. Nie tylko będzie można wrócić z wspaniałych wspomnień i opowieści, będziesz mieć coś niesamowitego, aby umieścić w CV!

Program International Business historycznie przyciąga zagranicznych studentów w dużych ilościach. Ci studenci stanowią ogromną szansę, aby dowiedzieć się o innych kulturach. Poznaj i sieci z zaproszonych gości z lokalnych firm, którzy mają duże doświadczenie w działalności globalnej arenie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society.

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society. Pokaż mniej