Na Hult, można zrobić więcej, niż nauczyć się podstaw biznesu i zarobić swój licencjat. Dowiesz się, aby zobaczyć świat inaczej.

Na Hult, nasze podejście do kształcenia akademickiego opiera się na wiedzy, że liderzy jutra musi mieć globalny sposób myślenia i ducha przedsiębiorczości. Nasz charakterystyczny podejście ma za zadanie wspierać oba, koncentrując się na badaniu biznesu w kontekście międzynarodowym, w świecie rzeczywistym. Stwarza to ekscytujące środowisko akademickie, które będą stale wyzwanie i zainspirują cię.

bbaint01

Co sprawia, że ​​Hult wyjątkowa

Program licencjackie w Hult International Business School jest inny licencjat mogą być brane pod uwagę.

Łącząc ludzi, kultur i innowacyjnych pomysłów z całego świata, Hult oferuje wyjątkowo globalnym i przekształcających doświadczeń edukacyjnych.

Wielokulturowe perspektywy

W tym międzynarodowym środowisku współpracy nauki będzie czerpać z różnych środowisk i doświadczeń z rówieśnikami i nauczyć się patrzeć na świat przez obiektyw prawdziwie globalną.

Globalnych koledzy

Każdego roku, Hult stara się zapisać zróżnicowaną klasę przychodzące z całego świata. Na terenie kampusu, spotkasz się i współpracować z innymi studentami, którzy mają szeroki wachlarz doświadczeń, perspektyw i interesów.

Rozpoznajesz Hult studentów jak najszybciej je spotkać. Są pasjonatami, nowoczesny, i zdecydowany. Są ciekawe i wciągające. I nie podążać za tłumem, bo są zajęci kucia własną drogą.

Chociaż nasi studenci pochodzą z całego świata, mają to samo DNA:

  • Zainteresowanie świata
  • Otwarty umysł
  • Odważny duch
  • Kreatywny umysł
  • Zaradny postawa

Program

Gdziekolwiek zdecydujesz się na studia w Hult, jedyną rzeczą, która pozostaje spójne w naszych globalnych kampusach jest jakość i rygor naszego programu Bachelor of Business Administration.

Na Hult, musisz opanować podstawy globalnego biznesu, mając jednocześnie swobodę realizować swoje pasje i zdobyć cenne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Będziesz także specjalizują się przez podniesienie jednego z piątki do badania pogłębione.

Zarabianie swój stopień

Nasza firma licencjackich nauczania obejmuje kursy z zakresu kształcenia ogólnego i Leadership Development, Business Core, zajęć, a swoim major - zakończone Capstone Project.

Będziesz zarabiać 120 punktów, aby zakończyć swój licencjat. Kredyt jest podstawową jednostką miary dla progresji stopnia w większości amerykańskich uniwersytetów. Indywidualne kursy Hult są zwykle warte 3 punkty, a będziesz zarabiać co najmniej 30 punktów w każdym roku.

Jak można ukończyć w ciągu trzech lat:

  • Zarób nawet do 12 dodatkowych punktów rocznie poprzez nasze programy letnie.
  • W zależności od wysokiej systemu szkolnego w swoim kraju, można rozpocząć studia na Hult z maksymalnie 30 punktów Advanced Placement.
  • Jeśli kwalifikujesz się do naszego Academic Excellence toru, można podjąć dodatkowe kursy w ciągu roku akademickiego.
  • W przypadku przesyłania do Hult z innej uczelni, można wnieść do 60 punktów kwalifikacyjnych z tobą.

W świecie rzeczywistym doświadczeniem w biznesie

Od staży wysokiej wartości do praktycznych projektów dla prawdziwych klientów, będziesz stale za zadanie umieścić swoje nauki w klasie w praktyce na Hult.

Zyskasz istotne, praktyczne doświadczenie i rozwijać umiejętności komunikacyjne i wytrzymałość psychiczną niezbędne do dobrego funkcjonowania w dzisiejszym globalnym rynku.

Academic Excellence utwór

Na Hult, najbardziej utalentowani studenci akademickim podano szereg zachęt i możliwości przyspieszonej progresji stopnia.

Jeśli osiągnąć znakomite wyniki w pierwszym roku studiów, można kwalifikować się do dodatkowych możliwości stypendialnych i kursy wyłącznie dla studentów Academic Excellence.

Nomenklatura Degree Program

Jeśli twoim celem jest prowadzenie akademicki tytuł magistra, nasze elastyczne Program umożliwia zarobienia Bachelor of Business Administration oraz Master of International Business w ciągu zaledwie czterech lat.

Hult za globalne kampusy

Jako student w Hult, będziesz miał okazję, aby zadzwonić do jednych z najbardziej dynamiczną i międzynarodowych miast Główna.

Zysk niezrównaną perspektywę globalną mieszka i studiuje biznes w Londynie, San Francisco, Boston, Szanghaju, Dubaju oraz w naszym Campus Ashridge Estate w Wielkiej Brytanii

Cztery kraje, jeden globalny stopnia

Każdy rok akademicki, musisz wybrać Londyn, San Francisco, aw 2018 roku w Bostonie, jako głównym kampusie. W okresie letnim, będziesz miał okazję zanurzyć się w nowej kulturze biznesowej, jak można zarobić dalszego kredytu do twojego stopnia w Hult uczelniach na całym świecie.

Rygor programu nauczania i pasja naszych profesorów pozostają takie same wszędzie tam, gdzie decyduje się na studia w Hult. To sprawia, że ​​całkowicie płynne przejście między naszymi światowych uczelniach.

Koszty i pomoc finansowa

Hult jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości edukacji biznesowej, która zapewnia wartości przez całe życie dla swojej inwestycji. Pomaga zrozumieć, co dokładnie będzie kosztować wykształcenie i jakie opcje pomoc finansową, jest naszym celem.

Świadczymy spersonalizowane podejście pomaga zrozumieć opcje pomocy finansowej dostępne, bez względu na to z jakiego kraju pochodzą. Bądź w kontakcie i możemy omówić dostępne zasoby, aby pomóc finansować swoje wykształcenie.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
50,950 USD
Londyn kampusu. $ 36.450 Kampus San Francisco.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019