Read the Official Description

Przegląd

Nasz nowy program Bachelor International Business (BSc) rozwinie twoje zrozumienie międzynarodowego biznesu w zglobalizowanym świecie. Opierając się na najnowszych teoretycznych koncepcjach zarządzania biznesem, staramy się wyposażyć Cię w kluczowe umiejętności biznesowe, aby skutecznie pracować w międzynarodowym środowisku biznesowym. Studia zapewniają solidną wiedzę biznesową przekazywaną przez doświadczonych wykładowców ze środowisk akademickich i korporacyjnych oraz wyposażenie w odpowiednie umiejętności i narzędzia umożliwiające skuteczne wykorzystanie wiedzy specjalistycznej w praktyce. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu programowi International Business stworzysz doskonałą podstawę do kariery w międzynarodowym zarządzaniu.

Ponadto, wraz z naszymi uczelniami partnerskimi z całego świata, oferujemy szereg specjalizacji, które pozwolą pogłębić wiedzę i osiągnąć indywidualne cele. Kurs jest całkowicie nauczany w języku angielskim.

Na pierwszy rzut oka

Stopień: licencjat

Kampus: Rheinbach, Sankt Augustin

Standardowy okres studiów: 7 semestrów łącznie z oknem mobilności do elastycznego wykorzystania staży lub studiów za granicą

Wymagania wstępne: Studenci muszą przedstawić jeden z następujących dokumentów: Kwalifikacja wstępna na University of Applied Sciences (Fachhochschule); Kwalifikacje wstępne na uniwersytet; Kwalifikacje wstępne uznane za równoważne przez właściwe organy. Studenci zagraniczni muszą wykazać się znajomością języka angielskiego: co najmniej na poziomie B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Istnieje ograniczona liczba standardowych testów językowych, które są rozpoznawane podczas rejestracji w programie studiów International Business w H-BRS .

Znajomość języków: językiem nauczania jest angielski.

Początek kursu: każdy semestr zimowy (wrzesień)

Okres składania wniosków: Wniosek o semestr zimowy można składać między 15 maja a 15 lipca każdego roku

Opłata semestralna: http: // www. H-BRS .de / en / fees

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Hochschule Bonn-Rhein-Sieg »

Last updated April 5, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Free
Opłaty za semestr w semestrze letnim 2018: 285,30 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline