Nauki ekonomiczne

Informacje ogólne

Opis programu

W ciągu

Kurs Methodist Economics otrzymał stopień 4 (zakres 1-5) w ostatniej ocenie MEC i ma na celu szkolenie pracowników zaangażowanych do badań brazylijskiej rzeczywistości i świadomość znaczenia relacji łączących zjawisk gospodarczych do całości społecznej i w szczególności jego roli jako agenta tych związkach. W ten sposób studenci otrzymują solidne szkolenie teoretyczne, historyczne i instrumentalną.

Zgodnie z filozofią instytucji, szkolenie ma na celu zjednoczyć etyki techniczne i przygotowanie studentów do pracy w różnych obszarach sektora publicznego lub prywatnego. Oczywiście, z klas w nocy, może być zakończona w ciągu czterech lat.

Środki

Kurs dysponuje sal z funkcji multimedialnych, krzeseł ergonomicznych i oprogramowania do symulacji i badań oraz pracownie komputerowe z dostępem do Internetu lub podobnych danych instytucji. Studenci mają również szerokie i zaktualizowaną kolekcję Biblioteki.

Ponadto Obserwatorium Gospodarcze jest częścią bieżącej działalności i jest wykorzystywany przez nauczycieli i uczniów w prowadzeniu projektów badawczych i stosowanie badań w tej dziedzinie.

zawodowiec

Będziesz mógł przeprowadzić badania, badania, analizy, raporty, opinie, ekspertyzy, arbitrażu, raporty, wykresy i certyfikaty na tematy ich polu zawodowym, jak również planowania, wdrażania, poradnictwo, nadzór i pracy Wsparcie w zakresie działalności gospodarczej lub finansowego w przedsięwzięciach publicznych, prywatnych lub wspólnych, w celu uzyskania lub zachowania wzrost produkcji gospodarczej.

Rynek pracy

Ekonomista z sektora publicznego dotyczy zagadnień makroekonomicznych, takich jak inflacja, politykę przemysłową, długu publicznego, kursu walutowego i polityki fiskalnej. W sektorze prywatnym, jego wydajność skupia się na kwestiach mikroekonomicznych, takich jak koszty produkcji, cen i transakcji finansowych. W sektorze publicznym, jego wydajność jest w budżecie, obszary finansowych, analizy sytuacji i poradę zatrudniania zasobów ludzkich i materiałów o zakupie. W sektorze prywatnym, istnieją szanse na rynku finansowego, instytutów badawczych, firm doradczych i konsultingowych, przemysł, agrobiznes, handel, usługi, uniwersytety i podmioty klasy i handlu zagranicznego, na przykład.

Ostatnia aktualizacja Sie 2017

Informacje o uczelni

compromisso com a construção da cidadania. Missão Participar efetivamente na formação de pessoas, exercendo poder de influência e contribuindo na melhoria da qualidade de vida, baseada em conhecimento ... Czytaj więcej

compromisso com a construção da cidadania. Missão Participar efetivamente na formação de pessoas, exercendo poder de influência e contribuindo na melhoria da qualidade de vida, baseada em conhecimento e valores éticos. Visão Ser referência educacional na construção de uma comunidade aprendente, reconhecida nacional e internacionalmente por serviços de qualidade e relevância social, com práticas flexíveis, criativas e inovadoras. Valores Essenciais Desenvolvimento de consciência crítica da realidade; Desenvolvimento de senso de justiça e de solidariedade, e de sua prática, inclusive nas relações de trabalho; Prática reflexiva voltada para o âmbito da espiritualidade cristã; Desenvolvimento da consciência de que os interesses social e individual são igualmente importantes para o equilíbrio das relações sociais; Inovação e criatividade subordinadas à ética, na construção e socialização do conhecimento. Pokaż mniej