Read the Official Description

Co Praktyka Zarządzania Bankowości i oczywiście o?

Test Licencjat (z wyróżnieniem) w praktyce Zarządzania i Bankowości jest związana z wieloletnim doświadczeniem posiadanych przez FI University College w kształceniu specjalistów bankowych oraz naszą wiedzę o bankowości i usług finansowych. Program obejmuje podstawową wiedzę niezbędną do udanej kariery w zarządzaniu usług bankowych i finansowych.

Odzwierciedla to, co mówią nam, że pracodawcy szukają potencjalnych rekrutów. W jednym roku będzie rozwijać swoją wiedzę na temat funkcjonowania sektora bankowego i finansowego obejmującego organizacyjne i finansowe punkty widzenia rynku. Zyskasz podstawy w podstawowych koncepcji ryzyka, które stanowią podstawę podejmowania decyzji finansowych na każdym poziomie i uznanie różnych grup klientów i ich potrzeb finansowych.

Rok 2 buduje swoją wiedzę o środowisku komercyjnym banki działają w, zasad zarządzania i skuteczności organizacyjnej. Jest szansa na budowę specjalistycznej wiedzy w zakresie detalicznych lub korporacyjnych usług finansowych lub podjąć staż w branży.

Rok 3 koncentruje się na opracowywaniu i osadzanie podstawowych koncepcji strategicznych, zwiększając zdolność do podejmowania decyzji i rozwija się przemysł, który szczegółowej wiedzy niezbędnej dla udanej kariery zarządzania w bankowości i usług finansowych. W trakcie kursu będziesz miał okazję być wprowadzone do, i interakcji z usług finansowych pracodawców poprzez wizyty, głośniki z branży i praktycznych działań warsztatowych.

Test Licencjat (z wyróżnieniem) w praktyce Zarządzania i Bankowości jest badany poprzez szereg modułów podstawowych, obowiązkowych i opcjonalnych, aby dać podstawową wiedzę o branży jako całości i możliwość dostosowania swoją naukę do tematów zainteresowań i aspiracji zawodowych. Każdy moduł jest nauczana poprzez różnorodne wykłady i ćwiczenia przez naszych wykładowców. Przez cały program, starsi praktycy branży daje gościnne wykłady i seminaria oraz dostarczają informacji na temat najnowszych osiągnięć w branży.

Oczywiście, jest oceniana przez wiele zadań, zwykle do 3 dla każdego modułu i zaplanowane w poprzek całego roku. Zadania opiera się sytuacjach przemysłowych i są praktyczne w wielu modułów. Rozwój, samo odbicie, świadomość i ocena własnych umiejętności są wbudowane w zadań, aby umożliwić Ci odzwierciedlać i rozwijać. Oceny obejmują także elementy z siebie i wzajemnych ocenach grupowych.

Zakres narzędzi do analizy zostaną wykorzystane w tym egzaminów pisemnych i wielokrotnego wyboru; zajęć w formie pisemnych ocen, raportów i projektów, studia przypadków i propozycji biznesowych; i, w ostatnim roku pracy doktorskiej.

Uczenie się oparte na zaawansowanych prac

W tym module wyników uczniów, jak wykazano w ostatnim sprawozdaniu refleksyjnej, będzie oceniane na podstawie wyników nauczania moduł i kryteriów oceny opublikowanych w WBl wytycznych

Przykłady oceny końcowe to:

  • Gra fabularna oparta rozmowa i wycena - badania oparte na pracy na wybrany temat, takich jak analiza kosztów firmy - Akademickie raportów biznesowych w celu zbadania sytuacji finansowej organizacji, - prezentacje biznesowe w tym biznes i analizy propozycji stosunek wydajności omawiające - Analiza finansowa i interpretacji , konstrukcja i ocena sprawozdań finansowych - spotkań biznesowych i dyskusji z kwestii finansowych - Esej, takich jak porównywanie i kontrastujące filozofii zarządzania - rozwój portfolio do oceny umiejętności praktycznych opracowanych w rolach pracy - plik planu rozwoju określający rozwój umiejętności i obszary do poprawy - Verbal dyskusja i oceny, takich jak odpowiedzi na głębokiej przesłuchania wokół tematu - egzamin pisemny - test komputerowych, w tym interpretacja informacji rozprzestrzeniania arkuszy finansowej - Badania na przykład szczegółową analizę przyszłego prawodawstwa finansowego lub czasopism

See 13 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019