Przeczytaj oficjalny opis

"2 2" Program Bachelor Cooperative

"Podwójny program główny" 1 1 "


GIME, DUFE ma głęboką współpracę z Uniwersytetem Warszawskim (Polska). Programy podwójnego stopnia wspierane przez obie strony obejmują program licencjacki "2 2", studenci, którzy przystąpią do tego programu, będą studiować w GIME przez pierwsze dwa lata, a następnie przenieść się do Polski na studia na Uniwersytecie Warszawskim w ciągu ostatnich dwóch lat. Dwa dyplomy licencjackie zostaną przyznane studentom, którzy mogą ukończyć ten program; Innym programem współpracy jest program główny "1 1", studenci, którzy przystąpią do tego programu, rozpoczną studia w GIME przez pierwszy rok, a następnie ukończą studia II roku na Uniwersytecie Warszawskim.

Kluczowe fakty

  • Daty rozpoczęcia: wrzesień 2019 r
  • Długość kursu:
    • 4 lata (2 lata w Chinach i 2 lata w Polsce) na program licencjacki.
    • 2 lata (1 rok w Chinach i 1 rok w Polsce) na program główny.
  • Wymagania wiekowe: 18 lat i więcej.

Akademickie Wymagania wstępne

Pomyślne ukończenie wyższego wykształcenia (program licencjacki); stopień licencjata (dla programu głównego) z dobrymi ocenami i pełnymi transkrypcjami.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

IELTS 5.5 (z minimum 5,0 we wszystkich podkategoriach) lub równoważny.

Egzamin wstępny jest wymagany przez Uniwersytet Warszawski przed rozpoczęciem studiów w Polsce.

Czesne i opłata za program

35 000 RMB (około 5 400 USD) za każdy rok akademicki; Za wyjątkiem 35 000 RMB nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat za naukę w Polsce.


Wprowadzenie Uniwersytetu Warszawskiego

Wprowadzenie na uniwersytet

Uniwersytet Warszawski, założony w 1816 roku, jest jedną z największych uczelni w Polsce i jedną z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie. Uniwersytet Warszawski należy do 3% najlepszych uniwersytetów na świecie według globalnego rankingu, takiego jak światowy ranking uniwersytetów Times Higher Education (THE), światowy ranking uniwersytetów Qaquarelli Symmonds (QS), akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU). 17 programów opracowanych przez UW zostało wymienionych w rankingu QS World University według tematu 2018. 15 programów oferowanych przez UW zostało wymienionych w Eduniversal Best Masters


Studiuj w Warszawie

Warszawa to dynamiczna, tętniąca życiem stolica Polski położona w sercu Europy. To miasto kontrastu, w którym dawne czasy nieustannie mieszają się z nowoczesnością. To miasto, pełne teatrów, galerii, kin i innego rodzaju rozrywki, bardzo zielone, z wieloma parkami, ogrodami i lasami. Miasto, pełne międzynarodowych studentów, ma świetną atmosferę do nauki. Według QS Best Student Cities 2017, Warszawa zajęła 52. miejsce wśród najlepszych miast na świecie. Otrzymuje bardzo wysoki wynik w kategorii przystępności - w pierwszej piątce całego indeksu - dzięki połączeniu niskich kosztów utrzymania i rozsądnych opłat za naukę.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Dongbei University of Finance & Economics »

Ostatnia aktualizacja February 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,000 CNY
35 000 RMB (ok. 5 400 USD) za każdy rok akademicki; Za wyjątkiem 35 000 RMB nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat za naukę w Polsce.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa