Psychologia Studia licencjackie (licencjat)

Medizinische Hochschule Brandenburg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Psychologia Studia licencjackie (licencjat)

Medizinische Hochschule Brandenburg

Studia Bachelorstudiengang Psychologia charakteryzuje się nowoczesnym nauczaniu, uczeniu się i badania form i spójnej teorii i praktyki sieci. Na przykład, która jest oparta na konkretnych przypadkach metody nauczania i uczenia się problemowego uczenia opartego (PBL) jest używany. Oznacza to, że studenci w małych grupach w oparciu o historie pacjentów opracowania teoretyczne i stosowane nauki cele i edytować samokształcenie z udziałem materiałów z wykładów, seminariów oraz źródeł literaturowych.

Niemcy całej Unikalną cechą programu licencjat Neuruppiner Psychologii oznacza bliskość do praktyki klinicznej. Zintegrowany Kliniktag daje naszym studentom możliwość poznania codziennego życia i interakcji psychologów, lekarzy i pielęgniarek na miejscu oraz w bezpośrednim kontakcie z pacjentami.

Studenci zdobywają podczas studiów pogłębionych i szerokiej wiedzy zarówno w neurobiologicznych, poznawczych, emocjonalnych, społecznych i zróżnicowanych metod psychologii i psychologicznej oceny i metodologii naukowej. Uczą się oceniać wyniki badań przedmiotu oraz do oceny i opracowania metodycznie bezpieczny zrozumienie problemów badawczych. W dodatku, ale także nauczyć się rozwijać swój własny projekt badawczy, zasady zachowania, oceny i obecne.

Pomyślne zakończenie Program licencjackie "Psychologia (licencjat)" Gwarantuje bezpieczne miejsce studiów w programie master "Psychologii Klinicznej i Psychoterapii (mgr)".

GŁÓWNE KIERUNKI STUDIÓW

Obszary najwyższego poziomu studiów są interdyscyplinarne (np w ścisłej współpracy z medycyny, neurologii, nauk społecznych i humanistycznych, a także zintegrowane "Podstawowych Nauk") międzynarodowością (A szerokich międzynarodowych sieci, w szczególności w dziedzinie psychoterapii, współpracy badawczej i staży w Niemczech jak i za granicą) i osobowość (multi-perspektywa podejścia do psychologii i psychoterapii indywidualnej).

Tematyka obejmuje: - Psychologia ogólna - Psychologia rozwojowa - psychologia społeczna i komunikacja - osobowość i psychologia różnicowe / Diagnostics - psychologii klinicznej i psychoterapii - psychologia dzieciństwa i młodości - psychologia zdrowia i Kliniktag - neurobiologii i psychologii biologicznej - Organizational Psychology - metodologia i statystyki - Study podstawowy

Możliwe pola zawód

  • Psychospołeczne i medyczne wyposażenie (np szpitale) - Coaching i consulting - business (doradztwo, reklama, zasoby ludzkie, marketing, etc.) - obszary interdyscyplinarne (przestępczość, ruch, sport, psychologia zdrowia itd.) - Media i Komunikacja - Edukacja ( szkoły, edukacji wczesnoszkolnej, etc.) - międzykulturowości - organizacje międzynarodowe (GTZ, organizacji pozarządowych, rozwój itd.) - Uniwersytet (nauka i badania) - prywatna praktyka (po zakończeniu programu wtórnego magisterskiej)

Warunki przyjęcia

Osobowość, motywacja i doświadczenie praktyczne są z nami ponad wysokich klasach szkolnych.

Pod hasłem "osobowości zamiast NC!" dobór studentów według kryteriów osobowych. Motywacja, praktyczne doświadczenie i osobowość są w ten sposób zdecydować, czy kandydat może rozpocząć studia psychologiczne, a nie średnią ocen. Nie wierzymy w kontekście dobrych klas licealnych i późniejszej działalności empatycznego jako psycholog. Oczywiście można być dobrym psychologiem ze średnią ocen 1,0! Trzeba oprócz bardzo dobrych marek, ale także inne atuty i umiejętności. I do którego przywiązujemy dużą wagę w naszym osobistym wyborem.

Uniwersytet Medyczny w Brandenburgii przeprowadza proces selekcji dwuetapowy. Po przejrzeniu dokumentów aplikacyjnych, zaproszenie do odbycia indywidualnej rozmowy odbywa. Zadaniem komisji kwalifikacyjnej polega na zbadanie indywidualnych skłonności i motywacji i umiejętności do samodzielnego i samodzielnej nauki z kandydatami. Maksymalnie 42 studentów są akceptowane rocznie.

dopuszczenie University

Jak formalnego rozpoczęcia studiów uniwersyteckich kwalifikacji trzeba ogólną uniwersytetu lub Brandenburgii uznawane za równoważne wyniki. Informacje, których świadczenia są uznawane za równoważne, można otrzymać od warunków administracyjnych Centralny Zeugnisanerkennungsstelle, cyna Street 1, 03046 Cottbus Telefon: 0355 4866-518 or-418-cia Należy pamiętać, że czas przetwarzania może potrwać około 6 tygodni.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
24,660 EUR
Locations
Niemcy - Neuruppin, Brandenburg
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Niemcy - Neuruppin, Brandenburg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą