Przeczytaj oficjalny opis

Licencjackie z wyróżnieniem Psychologia z Umiejętności Poradnictwa Stopień łączy szerokie wykształcenie w dziedzinie psychologii z nici specjalistycznego doradztwa oraz rozwijać umiejętności interpersonalne wraz ze zrozumieniem teorii i praktyce poradnictwa.

będzie koncentrować się na systemach i teorie, które leżą u podstaw zarówno psychologiczne i poradnictwo, zakończone złożeniem portfela badań i wiedzy. W Middlesex University Mauritius oferujemy solidne podstawy we współczesnej psychologii - korpus wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej ludzkich zachowań i doświadczeń.

Absolwenci programu będą kwalifikowane i dobrze przygotowany do podjęcia specjalistycznego szkolenia podyplomowego, by stać się kwalifikacje do wykonywania zawodu lub poradnictwo psychologów klinicznych.

Program został zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w których niezbędne jest szczegółowe zrozumienie i znajomość ludzkich zachowań i umiejętności doradcze są ważnym atutem. Ważne jest, aby pamiętać, że absolwenci programu nie zostaną zakwalifikowane do wykonywania zawodu zarówno doradców lub psychologów, ale będą się kwalifikować i dobrze przygotowany do podjęcia specjalistycznego szkolenia podyplomowe prowadzące do tych zawodów.

Ponadto ukończenie studiów daje szereg umiejętności absolwentów, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców w tym dedukcyjnego, informacje znalezieniu umiejętności, rozumowania ilościowego i zdolności do samodzielnego myślenia, umiejętności pracy zespołowej, świadomości interpersonalnej, umiejętności ICT, i ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne.

1 rok

Obowiązkowy

 • PSY 1011 - Fundacja Psychologia
 • PSY 1015 - Fundacja Umiejętności Poradnictwa i teoria
 • PSY 1016 - Metody badawcze i projektowe w psychologii
 • PSY 1017 - psychologiczna analiza danych

Rok 2

Obowiązkowy

 • PSY 2005 - Applied Psychology Metody badawcze i Etyka
 • PSY 2014 - Developmental Psychology
 • PSY 2016 - Poradnictwo psychologiczne i terapia

Rok 3

Obowiązkowy

 • PSY 3330 - Psychologia pracy doktorskiej

Fakultatywny

 • PSY 3012 - Żywotność Rozwoju
 • PSY 3015 - Zdrowie, Sport & Exercise Psychology
 • PSY 3017 - zdrowie psychiczne, dobre samopoczucie i świadomość
 • PSY 3022 - Coaching & Positive Psychology
 • PSY 3024 - Praktyka zawodowa

Praca

Wyposażony w szerokim zakresie akademickiego, praktyczne umiejętności, poradnictwo i badawczych z psychologii absolwentów umiejętności doradzania mają znaczne możliwości kariery i są zatrudnieni w różnych klinikach i organizacji związanych z doradztwem i zawodów medycznych.

Niektórzy absolwenci tej sprawie podjęcia dalszych studiów akademickich często rozwijanie konkretnych obszarów zainteresowania w psychologii i nauk społecznych. Studenci mogą starać British Psychological Society (BPS) akredytację i są uprawnieni do podjęcia dyplom konwersji w Wielkiej Brytanii po ukończeniu studiów. Podyplomowe Studium i szkolenie ma zasadnicze znaczenie dla tych, którzy chcą kontynuować karierę biegłego psychologiczne, które obejmują doradztwo, klinicznych, organizacyjnej, edukacyjnej i psychologii sądowej.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w Middlesex University Mauritius »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- MUR 190.000 rocznie