Read the Official Description

Bachelor of Arts w socjologii

Ludzie są z natury społecznej, w stanie przetrwać bez oddziaływania ze sobą. Każdego dnia na interakcję z rodziną, przyjaciółmi, autorytetów i obcych. Socjologowie badać okoliczności wokół tej ludzkich zachowań i interakcji społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem grup, sieci, instytucji społecznych i zmiany społecznej.

BA w socjologii daje studentom zrozumienie tych kontekstach społecznych i pomaga im rozwijać umiejętności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej, krytycznego myślenia i badań naukowych. Ponieważ Auburn w programie socjologii Wydział specjalizuje się w takich dziedzinach jak kryminologii, socjologii studiów rodzinnych zdrowia i zdrowia psychicznego, psychologii społecznej, a studenci mają szanse na staże i praktyczne doświadczenie badawcze. Program oferuje kursy na badaniu organizacji, karnych i zachowań dewiacyjnych, społeczne procesy psychiczne, życie rodzinne, instytucje prawne, systemy medyczne, badania międzykulturowe, dynamiki populacji ludzkich i rozwoju międzynarodowego.

Socjologia Program posiada dwa obszary koncentracji: Organizacje i nierówności oraz przestępczości i dewiacji. Oba obszary podkreślają badania podstawowe i umiejętności analityczne, które przygotowują uczniów do szerokiego zakresu zadań w egzekwowaniu prawa, edukacji, administracji, usług społecznych, biznesu i zarządzania badaniami. Dzięki znajomości ludzkich zachowań i zmiany społecznej, absolwenci socjologii mogą angażować się w zamyśleniu i skutecznie przyczynić się do otaczającego ich świata.

Program taught in:
Język angielski

See 95 more programs offered by International Accelerator »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019