Prezentacja

Utworzony w 1999 roku, po wzroście stosunków międzynarodowych kursów w Brazylii, przebieg stosunków międzynarodowych na FASMie stał się jednym z pionierów w mieście Sao Paulo, a dziś ma ponad dziesięć lat sukcesów i szkolenia specjalistów pracujących w obszary badań, handlu zagranicznego, logistyki, finansów, strategii, organizacji pozarządowych i dyplomacji.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i biznesu na arenie międzynarodowej.

Internacjonalisty ukończył FASMie jest w stanie zrozumieć możliwości coraz bardziej zglobalizowanym świecie i zaproponować dotacje na konkretne kwestie, które są zaangażowane, zarówno w środowisku akademickim i badań, zarówno na rynku pracy, rządów czy strategiach zwany trzeci sektor.

Dyferencjały

  • W FASMie, student ma bliskość do nauczycieli - 100% są mistrzowie lub Lekarze - co pozwala na lepsze wykorzystanie i ciągłego uczenia się
  • Linie badawcze LAI - Laboratorium Analiz Międzynarodowego - zwykle stają się znaczące publikacje w okolicy. W ten sposób uczniowie mają swoją pierwszą opublikowaną pracę jeszcze w młodości
  • Wykłady i seminaria z profesjonalistów, IR, zwłaszcza w pół klasy inauguracyjne Sympozjum Ameryce Łacińskiej i na Tydzień Stosunków Międzynarodowych
  • Publikacja wzajemnych relacji, elektroniczny biuletyn edytowany trwają dłużej niż dziesięć lat
  • Instrumental nauczanie angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego
  • Wymiana jeden semestr na Uniwersytecie w Coimbrze, gdzie student ma kontakt z europejskim środowiskiem akademickim, zamieniając to wyjątkowe doświadczenie dla kredytów oczywiście
  • Możliwość innych kursów językowych na wzrost (mandaryńskim, na przykład), we współpracy z wyspecjalizowanymi instytucjami

Rynek pracy

Absolwenci FASMie są w widocznych miejscach w krajowym dyplomacji, dyplomacji innych krajów, dużych firm, banków, uczelni w Brazylii i za granicą (m.in. nauczycieli lub master / doktorat), organizacji pozarządowych, organizacji międzynarodowych lub instytucji znany badania.

FASMa ma na celu rozwój studentowi wszystkie niezbędne umiejętności w profesjonalnym Stosunków Międzynarodowych dla jego wzrostu i sukcesu.

LAI

Analiza Międzynarodowe Laboratorium urodził się w 2002 roku. Przestrzeń jest centrum nauki, który skupia nauczycieli i uczniów w linii badawczych, które wyrażają różnorodność tematów i zainteresowań w dziedzinie spraw międzynarodowych.

Lai ma oparte pokoju dostępne dla wszystkich uczniów i nauczycieli kursu, z czasopism, stoły studiów, komputery i miejsca na dodatkowych zajęciach.

W ciągu dziesięciu lat istnienia, uczniowie i nauczyciele skonfigurować projekty w dziedzinie antropologii, prawa międzynarodowego, w polityce międzynarodowej, marketingu międzynarodowego, socjologii i geografii, między innymi.

Tak więc, publikacje umieszczone od struktury LAI mnożą: Polityka i konflikty międzynarodowe, wygląda na wschodzie i ONZ w XXI wieku są wynikiem Tygodni stosunków międzynarodowych; kolekcja międzynarodowe Uwagi publikuje najlepszą pracę Wnioski trakcie studentów; oraz czasopismo Inter-Relacje przekroczyła drugi dziesięć wydań.

Sposób ich działania oraz wniosek akademicki jest uznawane w całej Brazylii, a wyniki badań i publikacji zyskały widoczność w kraju, a także poza nią. Lai, w liczbie pojedynczej ośrodek badawczy w panoramie RI w Brazylii, jest punktem zwrotnym, a różnica Oczywiście Stosunków Międzynarodowych FASMie. Miejsce, do badań, dyskutować, uczyć się i nauczać.

Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Brazil)
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa