Stopień w stosunkach międzynarodowych

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Prezentacja

Utworzony w 1999 roku, po wzroście stosunków międzynarodowych kursów w Brazylii, przebieg stosunków międzynarodowych na FASMie stał się jednym z pionierów w mieście Sao Paulo, a dziś ma ponad dziesięć lat sukcesów i szkolenia specjalistów pracujących w obszary badań, handlu zagranicznego, logistyki, finansów, strategii, organizacji pozarządowych i dyplomacji.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i biznesu na arenie międzynarodowej.

Internacjonalisty ukończył FASMie jest w stanie zrozumieć możliwości coraz bardziej zglobalizowanym świecie i zaproponować dotacje na konkretne kwestie, które są zaangażowane, zarówno w środowisku akademickim i badań, zarówno na rynku pracy, rządów czy strategiach zwany trzeci sektor.

Dyferencjały

  • W FASMie, student ma bliskość do nauczycieli - 100% są mistrzowie lub Lekarze - co pozwala na lepsze wykorzystanie i ciągłego uczenia się
  • Linie badawcze LAI - Laboratorium Analiz Międzynarodowego - zwykle stają się znaczące publikacje w okolicy. W ten sposób uczniowie mają swoją pierwszą opublikowaną pracę jeszcze w młodości
  • Wykłady i seminaria z profesjonalistów, IR, zwłaszcza w pół klasy inauguracyjne Sympozjum Ameryce Łacińskiej i na Tydzień Stosunków Międzynarodowych
  • Publikacja wzajemnych relacji, elektroniczny biuletyn edytowany trwają dłużej niż dziesięć lat
  • Instrumental nauczanie angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego
  • Wymiana jeden semestr na Uniwersytecie w Coimbrze, gdzie student ma kontakt z europejskim środowiskiem akademickim, zamieniając to wyjątkowe doświadczenie dla kredytów oczywiście
  • Możliwość innych kursów językowych na wzrost (mandaryńskim, na przykład), we współpracy z wyspecjalizowanymi instytucjami

Rynek pracy

Absolwenci FASMie są w widocznych miejscach w krajowym dyplomacji, dyplomacji innych krajów, dużych firm, banków, uczelni w Brazylii i za granicą (m.in. nauczycieli lub master / doktorat), organizacji pozarządowych, organizacji międzynarodowych lub instytucji znany badania.

FASMa ma na celu rozwój studentowi wszystkie niezbędne umiejętności w profesjonalnym Stosunków Międzynarodowych dla jego wzrostu i sukcesu.

LAI

Analiza Międzynarodowe Laboratorium urodził się w 2002 roku. Przestrzeń jest centrum nauki, który skupia nauczycieli i uczniów w linii badawczych, które wyrażają różnorodność tematów i zainteresowań w dziedzinie spraw międzynarodowych.

Lai ma oparte pokoju dostępne dla wszystkich uczniów i nauczycieli kursu, z czasopism, stoły studiów, komputery i miejsca na dodatkowych zajęciach.

W ciągu dziesięciu lat istnienia, uczniowie i nauczyciele skonfigurować projekty w dziedzinie antropologii, prawa międzynarodowego, w polityce międzynarodowej, marketingu międzynarodowego, socjologii i geografii, między innymi.

Tak więc, publikacje umieszczone od struktury LAI mnożą: Polityka i konflikty międzynarodowe, wygląda na wschodzie i ONZ w XXI wieku są wynikiem Tygodni stosunków międzynarodowych; kolekcja międzynarodowe Uwagi publikuje najlepszą pracę Wnioski trakcie studentów; oraz czasopismo Inter-Relacje przekroczyła drugi dziesięć wydań.

Sposób ich działania oraz wniosek akademicki jest uznawane w całej Brazylii, a wyniki badań i publikacji zyskały widoczność w kraju, a także poza nią. Lai, w liczbie pojedynczej ośrodek badawczy w panoramie RI w Brazylii, jest punktem zwrotnym, a różnica Oczywiście Stosunków Międzynarodowych FASMie. Miejsce, do badań, dyskutować, uczyć się i nauczać.

Ostatnia aktualizacja Sty 2016

Informacje o uczelni

A FASM concretiza sua missão formando profissionais competentes para o desenvolvimento de atividades científicas, tecnológicas, artísticas, culturais, políticas e sociais.

A FASM concretiza sua missão formando profissionais competentes para o desenvolvimento de atividades científicas, tecnológicas, artísticas, culturais, políticas e sociais. Pokaż mniej
San Paulo , San Paulo + 1 Więcej Mniej