Trening piłkarski BA (z wyróżnieniem) (mieszany)

Informacje ogólne

Opis programu

Tytuł ten rozpoczyna się we wrześniu 2020 r. Z zastrzeżeniem walidacji.

Przegląd

  • Dostawa mieszana (online plus kampus Wembley lub Etihad)

Dyplom BA (z wyróżnieniem) trenowania piłki nożnej (mieszany) jest przeznaczony dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie pracy w otoczeniu trenera piłki nożnej. Oprócz zapewnienia możliwości rozwoju praktyki coachingowej, program zapewnia możliwości zaangażowania się w szereg podstawowych dziedzin, takich jak skauting i rekrutacja zawodników, względy psychologiczne i socjologiczne, odżywianie i uwarunkowania, rozwój talentów, świadomość techniczna i taktyczna, refleksyjna praktyka i analiza wydajności. Jest to idealne rozwiązanie dla obecnych profesjonalistów pracujących w branży piłkarskiej, którzy preferują bardziej elastyczny sposób dostawy zamiast programu opartego wyłącznie na kampusie.

Mając możliwość uczenia się w zaciszu własnego domu lub miejsca pracy, uczestnicy programu będą mogli zdobyć dodatkowe kwalifikacje, aby zwiększyć swoje perspektywy zawodowe w formacie zapewniającym elastyczne godziny pracy i możliwość dyktowania własnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym pasują do innych zobowiązań.

Ten program jest stopniem UCFB , co oznacza, że większość studiów odbędzie się online za UCFB dedykowanego Online Hub UCFB . Będzie jednak możliwość nauki na terenie kampusu w UCFB Wembley w Londynie lub UCFB Etihad Campus w Manchesterze przez dwa tygodnie każdego roku akademickiego.

Moduły

Ten program podlega obecnie weryfikacji. Moduły zostaną ogłoszone, gdy tylko dyplom zostanie potwierdzony.

Planowane moduły obejmą obszary tematyczne, takie jak rozpoznanie i rekrutacja zawodników, względy psychologiczne i socjologiczne, odżywianie i warunkowanie, rozwój talentów, świadomość techniczna i taktyczna, refleksyjna praktyka i analiza wyników.

Wymagania wstępne

Standardowe wymagania wstępne dotyczące programu są następujące:

Wnioskodawcy zostaną poproszeni o osiągnięcie 112 punktów UCAS w ramach systemu punktów UCAS. Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje branżowe można ocenić dla kandydatów bez niezbędnych punktów UCAS.

Ponadto byłoby korzystne, aby kandydaci posiadali już poziom FA 1, a tym bardziej pracując nad poziomem FA 2 lub równoważnymi kwalifikacjami.

Wszyscy wnioskodawcy otrzymują informacje dotyczące usług studenckich, z którymi mogą się skontaktować, jeśli potrzebują dodatkowego wsparcia lub porady, a także informacje dotyczące odpowiednich stypendiów i funduszy.

Kandydaci z krajów, które nie są większością anglojęzycznych, zostaną poproszeni o kwalifikacje w języku angielskim, które sprawdzą umiejętność mówienia, słuchania, czytania i pisania oraz zostaną poproszeni o uzyskanie poziomu IELTS 6,0 (5,5) lub równoważnego.

Jak złożyć wniosek

Kody UCAS:

Kod kursu online: FCB1
Instytucja: U10
Kampus: W lub E

Perspektywy rozwoju kariery

Perspektywy kariery dla absolwentów BA (z wyróżnieniem) programu Coaching piłkarskiego ( UCFB na UCFB obejmują trenowanie piłki nożnej w klubach piłkarskich. Studenci mogą chcieć ubiegać się również o bardziej tradycyjne role w biznesie, zarządzaniu sportem lub kierowaniu na podstawie atrybutów absolwentów, które opracowali w trakcie programu.

Podczas programu UCFB poznaje potrzeby i oczekiwania każdego ucznia. Umożliwia to indywidualne wsparcie w rozwoju kariery każdego ucznia. Ostatecznie pomoże im to znaleźć swoje miejsce w piłce nożnej i sporcie. Dla tych, którzy chcą przedłużyć studia po zakończeniu studiów, zachęci się do studiowania na poziomie magisterskim.

Opłaty

  • Studenci z Wielkiej Brytanii / UE: 9250 £ rocznie
  • Studenci zagraniczni: 14 250 £ rocznie

Dodatkowe koszty
Blended learning: Uczestnictwo w kampusach UCFB w przypadku klas skoncentrowanych będzie wiązało się z kosztami w ramach blended learning. Koszty te będą obejmować podróż, zakwaterowanie i utrzymanie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... Czytaj więcej

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Pokaż mniej
Manchester , Wembley , Londyn , Burnley + 3 Więcej Mniej