Studia licencjackie w biznesie międzynarodowym zapewniają zrozumienie globalnych problemów, przygotowując Cię do różnych możliwości biznesowych. Program ma na celu dostarczenie uczniom niezbędnych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowiskach ekspertów w małych i średnich firmach zaangażowanych w międzynarodowy biznes. Możliwość studiowania razem ze studentami z różnych krajów i kultur buduje twoją komunikację międzykulturową i umiejętności ludzi na sukces w nowoczesnym świecie biznesu.

Po ukończeniu wymaganych 210 punktów w ciągu trzech i pół roku, absolwenci otrzymują tytuł Bachelor of Business Administration. Językiem nauczania w tym programie jest język angielski. Dzięki osobistemu planowaniu studiów i poświęceniu możliwe jest ukończenie studiów w krótszym czasie niż oficjalne 3,5 roku.

Struktura programu

Podstawowe opracowania dostarczają studentowi podstawowych informacji potrzebnych do zrozumienia podstawowych procesów biznesowych. Studia zawodowe obejmują specjalne moduły studiów obejmujące różne obszary międzynarodowej działalności gospodarczej. Badania te podkreślają ramy i strategie międzynarodowego biznesu, międzynarodowego zarządzania i umiejętności komunikacyjnych, ze szczególnym naciskiem na marketing międzynarodowy w nowoczesnym, zdigitalizowanym środowisku. Dalsze studia specjalizacyjne i badania wolnego wyboru zapewniają studentom możliwość pogłębienia i poszerzenia wiedzy związanej z własną dziedziną zawodową.

Istotną częścią programu studiów jest także pięciomiesięczny praktyczny okres szkolenia, który daje możliwość zastosowania nabytej teorii w praktyce. Praktyczne szkolenie można przeprowadzić w Finlandii lub za granicą. Pod koniec studiów wypełnisz także pracę dyplomową w formie pracy projektowej, prac badawczych lub badań stosowanych. Celem pracy jest wykazanie umiejętności zastosowania wiedzy i umiejętności nabytych podczas studiów.

Absolwenci Międzynarodowego Programu Biznesowego będą mogli wybierać spośród różnych stanowisk pracy od samozatrudnienia do pracy w zarządzaniu, planowaniu i pracach rozwojowych w ramach projektów, sprzedaży i marketingu zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Teoria i praktyka połączone

Studiowanie na uniwersytecie nauk stosowanych w Finlandii jest praktycznie zorientowane. Studia w programie International Business obejmują wykłady i seminaria w celu zapewnienia teoretycznego tła dla przedmiotów, ale także wiele pracy grupowej, pracy nad projektem i prezentacji, aby zastosować teorię w praktyce. Studenci będą uczestniczyć w prawdziwych projektach biznesowych, a także w organizowaniu różnego rodzaju imprez w ramach różnych kursów.

Możliwości wymiany studenckiej

Jako student na Kajaani University of Applied Sciences w Kajaani University of Applied Sciences będziesz w stanie ukończyć część swoich studiów i / lub szkoleń praktycznych za granicą, korzystając z naszej szerokiej sieci partnerów. Okres wymiany za granicą może być wykorzystany do poszerzenia obszaru specjalizacji w ramach studiów. Studenci mogą otrzymać wsparcie finansowe od KAMK na wymianę studentów. Możliwe jest również uzyskanie podwójnego dyplomu z partnerskiej uczelni w Niemczech poprzez ukończenie części studiów w Niemczech.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Kajaani University of Applied Sciences

Zobacz 3 więcej kursów w Kajaani University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja November 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,000 EUR
Czesne dla obywateli spoza UE
Deadline
Sty 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Gru 31, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
Data końcowa
Gru 31, 2023