TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Cały system mody skierował dogłębnie kurs przygotowujący studenta do działania na konkurencyjnym rynku globalnym - konsumentów, tożsamości i trendów, tworzenia i rozwoju produktów, wizerunku i komunikacji Mody i jej firm.

DLA KOGO?

Dla młodych ludzi, którzy pasjonują się modą, którzy chcą odkryć różne możliwości działania na tym rynku, żyć w praktyce, rozwijać swoje kreacje, budować solidną formację i świadomą, realizującą i innowacyjną wizję na nowe czasy.

JAK TO JEST?

Myśl, twórz i modykuj ze współczesnego podejścia do projektowania, które obejmuje ludzi, produkty i rynki. Projektuj kolekcje dla różnych odbiorców i zadbaj o każdy szczegół, aby stać się profesjonalistą lub stworzyć własną markę.

DLACZEGO PROJEKT FASHION W IED? Czy wierzysz, że moda jest potężnym sposobem komunikowania kim jesteś? Czy myślałeś o byciu częścią świata mody i jesteś w stanie tworzyć i budować nowe wzory z nowymi materiałami i technologiami? Jeśli zobaczysz, że to wszystko osiągniesz, twoje miejsce w ciągu najbliższych trzech lat zabiera nowy projekt licencjacki z IED São Paulo.

Ten kurs ma na celu przeszkolenie Ciebie, przyszłego projektanta mody, abyś był przygotowany do stawienia czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom rynku, który ciągle się zmienia i ma wiele możliwości.

Kurs zachęca do doświadczenia wszystkich etapów procesu opracowywania kolekcji, od kultury projektu (od centralnego do podejścia do projektowania), zaspokajania rzeczywistych potrzeb łańcucha produkcyjnego, biznesu mody i jego konsumentów, myślenia o różnych odbiorcach - kobiecy, męski, infantylny, pieścić, włączając modę, między innymi.

Każdy projekt, który podejmiesz w celu ukończenia IED, musi być przemyślany na podstawie wymagań rynku i trendów, począwszy od kompleksowych badań materiałów, rysunku, modelowania tkanin, technik walki, modelowania, szycia i wykończenia, który kończy się w komunikowaniu swojej kolekcji. W IED Moda nie ogranicza się do tworzenia produktu. Jest to praktyka marketingu od końca do końca oraz zarządzania marką i biznesu.

Uznany i dobrze oceniony przez MEC, stopień IED São Paulo Fashion Design jest rekomendowany przez ekspertów i opiniotwórców i jest jednym z najlepszych brazylijskich kursów szkoleniowych w tym obszarze.

W JAKI SPOSÓB JEST KURS?

Dzięki elastycznemu i interdyscyplinarnemu programowi przygotujesz się do zrozumienia Mody i jej łańcucha produkcyjnego w szerokim zakresie, jednocześnie wykonując swoją kreatywność w wymagających projektach w laboratoriach, również biorąc udział w wyzwaniach i konkursach. W ten sposób zbudowałeś swoje portfolio od pierwszej połowy.

Kurs szkoleniowy pozwala kontemplować twoje osobiste zainteresowania poprzez definiowanie tematów projektów i wybór przedmiotów fakultatywnych. IED to jedyne 100% Design and Fashion College w Brazylii. Z tego powodu działamy we wszystkich dziedzinach i oferujemy tę elastyczność.

Wydział Międzynarodowy?

IED zachęca do prowadzenia międzynarodowych kursów wymiany i wakacji w jednej z 9 lokalizacji IED we Włoszech i Hiszpanii. Idealnym celem jest przygotowanie się na globalną karierę i korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji.

Co jeszcze ma tylko terminal IED?

Jednym z wielkich różnic w Istituto Europeo di Design - IED São Paulo jest oferowanie, co dwa lata, dwóch warsztatów z zaproszonymi specjalistami działającymi na rynku pracy, w celu promowania doświadczeń i dyskusji na aktualne tematy o wielkim znaczeniu, stymulując dialog między szkoleniem akademickim a tym, co dzieje się w rzeczywistości mody.

Jak są nauczyciele i klasy?

Bachelor of Fashion Design IED São Paulo ma mocną pozycję na wydziale, utworzonym przez profesorów z wielkim wyrazem w środowisku akademickim i na rynku. Otrzymasz zindywidualizowaną uwagę w małych grupach z ludźmi, którzy mają takie same zainteresowania. Przy wsparciu doświadczonych i wyspecjalizowanych techników, otrzymujesz wszelkie niezbędne wsparcie w warsztatach dla realizacji projektów, w czasie i poza zajęciami.

Co jeśli chcę studiować biżuterię, mv, stylizację, wnętrza itp.?

Pod koniec studiów licencjackich, po odkryciu swoich zainteresowań w praktyce, możesz zdecydować się na pogłębienie w takich obszarach, jak: Moda Biznesowa, Marketing i Komunikacja w Modzie, Biżuteria i Akcesoria, Obuwie i Torby, Stylizacja, Projektowanie Detaliczne i Visual Merchandising lub Projektowanie wnętrz, między innymi możliwości, które oferuje tylko IED São Paulo.

CO TWORZY PROJEKTOR FASHION?

Projektant mody rewolucjonizuje świat.

Ty, jako projektant mody z IED São Paulo, będziesz mógł prowadzić dialog ze wszystkimi wskazówkami branży mody, mając możliwość znalezienia ważnej pozycji w renomowanych markach lub krajowych lub międzynarodowych korporacjach lub podjąwszy się, uruchamiając własną markę i własne kolekcje , w razie potrzeby.

Będziesz profesjonalistą z umiejętnościami i umiejętnościami, aby łączyć wewnętrzne i zewnętrzne obszary całego łańcucha produkcyjnego, być w stanie skierować swój rozwój, rozwój produktów i usług, modelowanie, zarządzanie, marketing, komunikację, doradztwo, badania, styl, redakcję lub produkcji.

Wśród naszych absolwentów są znani styliści, projektanci tkanin, ilustratorzy tłoczenia, przedsiębiorcy, kadra kierownicza, styliści, producenci mody, fotografowie, specjaliści od komunikacji, chłodni policjanci itp.

Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz 1 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo »

Ostatnia aktualizacja Październik 1, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
20 BRL
semestr