Ukończenie studiów w zakresie projektowania mody

Informacje ogólne

Opis programu

TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Cały system mody skierował dogłębnie kurs przygotowujący studenta do działania na konkurencyjnym rynku globalnym - konsumentów, tożsamości i trendów, tworzenia i rozwoju produktów, wizerunku i komunikacji Mody i jej firm.

DLA KOGO?

Dla młodych ludzi, którzy pasjonują się modą, którzy chcą odkryć różne możliwości działania na tym rynku, żyć w praktyce, rozwijać swoje kreacje, budować solidną formację i świadomą, realizującą i innowacyjną wizję na nowe czasy.

JAK TO JEST?

Myśl, twórz i modykuj ze współczesnego podejścia do projektowania, które obejmuje ludzi, produkty i rynki. Projektuj kolekcje dla różnych odbiorców i zadbaj o każdy szczegół, aby stać się profesjonalistą lub stworzyć własną markę.

DLACZEGO PROJEKT FASHION W IED? Czy wierzysz, że moda jest potężnym sposobem komunikowania kim jesteś? Czy myślałeś o byciu częścią świata mody i jesteś w stanie tworzyć i budować nowe wzory z nowymi materiałami i technologiami? Jeśli zobaczysz, że to wszystko osiągniesz, twoje miejsce w ciągu najbliższych trzech lat zabiera nowy projekt licencjacki z IED São Paulo.

Ten kurs ma na celu przeszkolenie Ciebie, przyszłego projektanta mody, abyś był przygotowany do stawienia czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom rynku, który ciągle się zmienia i ma wiele możliwości.

Kurs zachęca do doświadczenia wszystkich etapów procesu opracowywania kolekcji, od kultury projektu (od centralnego do podejścia do projektowania), zaspokajania rzeczywistych potrzeb łańcucha produkcyjnego, biznesu mody i jego konsumentów, myślenia o różnych odbiorcach - kobiecy, męski, infantylny, pieścić, włączając modę, między innymi.

Każdy projekt, który podejmiesz w celu ukończenia IED, musi być przemyślany na podstawie wymagań rynku i trendów, począwszy od kompleksowych badań materiałów, rysunku, modelowania tkanin, technik walki, modelowania, szycia i wykończenia, który kończy się w komunikowaniu swojej kolekcji. W IED Moda nie ogranicza się do tworzenia produktu. Jest to praktyka marketingu od końca do końca oraz zarządzania marką i biznesu.

Uznany i dobrze oceniony przez MEC, stopień IED São Paulo Fashion Design jest rekomendowany przez ekspertów i opiniotwórców i jest jednym z najlepszych brazylijskich kursów szkoleniowych w tym obszarze.

W JAKI SPOSÓB JEST KURS?

Dzięki elastycznemu i interdyscyplinarnemu programowi przygotujesz się do zrozumienia Mody i jej łańcucha produkcyjnego w szerokim zakresie, jednocześnie wykonując swoją kreatywność w wymagających projektach w laboratoriach, również biorąc udział w wyzwaniach i konkursach. W ten sposób zbudowałeś swoje portfolio od pierwszej połowy.

Kurs szkoleniowy pozwala kontemplować twoje osobiste zainteresowania poprzez definiowanie tematów projektów i wybór przedmiotów fakultatywnych. IED to jedyne 100% Design and Fashion College w Brazylii. Z tego powodu działamy we wszystkich dziedzinach i oferujemy tę elastyczność.

Wydział Międzynarodowy?

IED zachęca do prowadzenia międzynarodowych kursów wymiany i wakacji w jednej z 9 lokalizacji IED we Włoszech i Hiszpanii. Idealnym celem jest przygotowanie się na globalną karierę i korzystanie z najbardziej zaawansowanych funkcji.

Co jeszcze ma tylko terminal IED?

Jednym z wielkich różnic w Istituto Europeo di Design - IED São Paulo jest oferowanie, co dwa lata, dwóch warsztatów z zaproszonymi specjalistami działającymi na rynku pracy, w celu promowania doświadczeń i dyskusji na aktualne tematy o wielkim znaczeniu, stymulując dialog między szkoleniem akademickim a tym, co dzieje się w rzeczywistości mody.

Jak są nauczyciele i klasy?

Bachelor of Fashion Design IED São Paulo ma mocną pozycję na wydziale, utworzonym przez profesorów z wielkim wyrazem w środowisku akademickim i na rynku. Otrzymasz zindywidualizowaną uwagę w małych grupach z ludźmi, którzy mają takie same zainteresowania. Przy wsparciu doświadczonych i wyspecjalizowanych techników, otrzymujesz wszelkie niezbędne wsparcie w warsztatach dla realizacji projektów, w czasie i poza zajęciami.

Co jeśli chcę studiować biżuterię, mv, stylizację, wnętrza itp.?

Pod koniec studiów licencjackich, po odkryciu swoich zainteresowań w praktyce, możesz zdecydować się na pogłębienie w takich obszarach, jak: Moda Biznesowa, Marketing i Komunikacja w Modzie, Biżuteria i Akcesoria, Obuwie i Torby, Stylizacja, Projektowanie Detaliczne i Visual Merchandising lub Projektowanie wnętrz, między innymi możliwości, które oferuje tylko IED São Paulo.

CO TWORZY PROJEKTOR FASHION?

Projektant mody rewolucjonizuje świat.

Ty, jako projektant mody z IED São Paulo, będziesz mógł prowadzić dialog ze wszystkimi wskazówkami branży mody, mając możliwość znalezienia ważnej pozycji w renomowanych markach lub krajowych lub międzynarodowych korporacjach lub podjąwszy się, uruchamiając własną markę i własne kolekcje , w razie potrzeby.

Będziesz profesjonalistą z umiejętnościami i umiejętnościami, aby łączyć wewnętrzne i zewnętrzne obszary całego łańcucha produkcyjnego, być w stanie skierować swój rozwój, rozwój produktów i usług, modelowanie, zarządzanie, marketing, komunikację, doradztwo, badania, styl, redakcję lub produkcji.

Wśród naszych absolwentów są znani styliści, projektanci tkanin, ilustratorzy tłoczenia, przedsiębiorcy, kadra kierownicza, styliści, producenci mody, fotografowie, specjaliści od komunikacji, chłodni policjanci itp.

Ostatnia aktualizacja Październik 2018

Informacje o uczelni

IED São Paulo very presence contributes to positioning this metropolis as Latin America fashion capital and to Brazilian design’s emancipation from foreign cultural influences.

IED São Paulo very presence contributes to positioning this metropolis as Latin America fashion capital and to Brazilian design’s emancipation from foreign cultural influences. Pokaż mniej