Program licencjacki: Specjalizacja w zarządzaniu sportem

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizacja w zarządzaniu sportem

Ten kierunek jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych nauką sportu z perspektywy biznesowej w celu wejścia na rynek sportowy. Ponadto studenci mogą być zainteresowani kontynuowaniem kariery zawodowej jako administratorzy i menedżerowie w klubach sportowych, zdrowotnych i klubach wiejskich, a także na stanowiskach kierowniczych w szkołach wyższych i profesjonalnych organizacjach sportowych. Ten kierunek ma dwie opcje: staż i niestaż. Kierunek Sport Management z opcją stażu przygotowuje studentów do kariery w zarządzaniu programami sportowymi, fitnessowymi i sportowymi. Program stażu pozwala studentom zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym, które często otwiera drzwi do pracy w tej dziedzinie. W ramach opcji braku stażu studenci są przygotowani na różnorodne role w obszarach marketingu i promocji sportowych, zarządzania i planowania obiektu, programowania aktywności i zarządzania wydarzeniami. Studenci niebędący stażami muszą również ukończyć dwóch nieletnich (tj. Biznes, dziennikarstwo lub komunikacja).

124444_dumbbells-2465478_960_720.jpg

stevepb / Pixabay

Co chcesz zrobić z zarządzaniem sportem?

Administratorzy i menedżerowie w klubach sportowych, zdrowotnych i wiejskich; Programowanie działań i zarządzanie zdarzeniami; Zarządzanie i planowanie obiektu; Marketing i promocje sportowe i nie tylko.

Pamiętaj: Twój kierunek nie równa się twojej karierze! Aby uzyskać więcej pomysłów na to, jak wykorzystać wykształcenie do pracy, porozmawiaj z konkretnym doradcą zawodowym.

Stypendium

W pełni przyjęci nowi, szukający tytułu studenci zagraniczni z przychodzącym GPA co najmniej 2,5 lub 980 SAT mogą ubiegać się o stypendium Global Heritage. Stypendium Global Heritage w Teksasie A.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Czytaj więcej

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Pokaż mniej