Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie biotechnologii

University of Toronto

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie biotechnologii

University of Toronto

Sukcesy Bachelor of Science in Biotechnology

Biotechnologia jest praktykowane przez społeczności ludzkiej od początku historii rejestrowane w takich działaniach jak do pieczenia chleba, warzenia napojów alkoholowych, lub hodowli roślin spożywczych i zwierzęta domowe. W nowoczesnym społeczeństwie biotechnologiczny zastosowanie wiedzy naukowej związanej z biologii molekularnej, genomy i protein do poprawy lub ochrony żywych organizmów. Przemysł biotechnologiczny ma nadzieję zwiększyć potencjał rozwoju biotechnologii w odniesieniu do leków, rolnictwa, lasów i produktów ekologicznych. Program ten specjalista Biotechnologii oferuje studentom solidne podstawy w nauce biotechnologii i dogłębnego zrozumienia branży, a jej społeczne i etyczne konsekwencje w skali światowej. Wydział pochodzą z wydziałów biologii i chemii, przy współpracy z Wydziałem Zarządzania.

Wymagania stopnia

Stopień otrzymał zależy od kombinacji programów uczeń uzupełnia i specyficznych wymagań stopnia. Skonsultować się z doradcą akademickiego w Biurze Sekretarza dotyczące wymagań stopnia. Wyjątki od wymagań stopnia może być udzielona wyłącznie przez petycji przez Urząd sekretarza. Skonsultować się z doradcami programów resortowych dotyczących wymagań programowych. Wydziałowe doradcy programu może udzielić tylko wyjątki zaprogramować wymagania, które nie są potrzebne do spełnienia wymagania stopnia. Aby zakwalifikować się do wyróżnieniem Bachelor of Science (HBSC) stopnia, student musi spełniać następujące wymagania:

WYMAGANIA PRZEDMIOTU:

Uzyskanie stałego w co najmniej 20,0 punktów (czyli kompletne z klasy 50% lub więcej i CR), spełniające następujące kryteria:

  • Nie więcej niż 6,0 punktów może być 100 poziom;
  • Co najmniej 6,0 kredyty muszą być 300/400 poziom (nie więcej niż 1,0 300/400 kredytowej transferu poziomu mogą być liczone z wyjątkiem kursów podjętych przez oficjalnego programu wymiany uniwersyteckiej); i
  • Nie więcej niż 15,0 kredyty mogą mieć ten sam trzyliterowy oznacznik (np "ANT" "ENG" itd).

WYMAGANIA Dystrybucja:

  • Spełnić wymagania dystrybucji, który składa się z co najmniej 1,0 kredytu z każdego z następujących działów: nauki humanistyczne, nauki, nauk społecznych.
  • Każdy kurs w kalendarzu ma zadanie dystrybucji, które pomogą Ci wybrać kursy, które spełniają te wymagania.

GRADE WYMAGANIA:

Osiągnąć Zbiorcza GPA 1,85 lub więcej do czasu ukończenia studiów. Studenci, którzy spełniają wszystkie wymagania dotyczące wyróżnieniem BA wyróżnieniem BSc / z wyjątkiem wymogu GPA może zdecydować się na studia z 4-letniej BA / BSc stopnia, pod warunkiem, że są w dobrym stanie (tj CGPA wynosi 1,50 lub więcej).

WYMAGANIA program dla WYRÓŻNIENIA licencjata STOPNIA: O

<li>Specjalista ne w strefie nauki lub</li> <li>Dwa główne programy w dziedzinie nauki (dwa Główne musi obejmować co najmniej 12 różnych kredytów), LUB</li> <li>Jednym z głównych w dziedzinie Nauki plus jeden major w obszarze Arts prowadzi się zarówno do HBSC lub HBA - jest wyborem studenta, jednak domyślnie jest to HBSC chyba powiadomienia do Urzędu sekretarza (dwa kierunki musi zawierać co najmniej 12 różnych kredytów), LUB</li> <li>Jedną z głównych i dwóch nieletnich. Co najmniej jeden z głównych, lub obu Nieletni, musi być w obszarze nauki dla an HBSC (kombinacji musi obejmować co najmniej 12 różnych kredytów)</li>

Mississauga (UTM) kampusu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą