Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie kryminalistyki

University of Toronto

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie kryminalistyki

University of Toronto

Sukcesy Bachelor of Science w Forensic Science

Forensic Science jest badanie dowodów rzeczowych w nowoczesnym kontekście prawnym. Najlepiej jest definiowana jako "nauki w służbie do sądu." Istnieje wiele podpola z Forensic Science Antropologii Sądowej w tym Biologii, Chemii Sądowej, Kryminalistycznego Forensic Informatyki, Psychologii Sądowej, itp Pojedynczy, jednoczący paradygmat Forensic Science jest poszukiwanie prawdy i znaczenia dowodów w obu dochodzeń karnych i przez sądy.

U Ekspertyz Sądowych programu Nauka licencjata T Mississauga, pierwszy tego typu w Kanadzie, ma na celu zapewnienie studentowi zrozumienia analiz naukowych, teorii, umiejętności laboratoryjnych, aplikacji i technik polowych - z dopuszczeniem studenta do podkreślenia jednego konkretnego obszaru bardziej szczegółowo. Cel ten realizowany jest poprzez wymóg albo w Forensic Science majora programu - który musi być realizowany razem z drugim nauki kompleksowego programu w zatwierdzonym kierunku studiów lub Specjalistycznego programu Nauk Sądowych, gdzie uczniowie realizują jeden ze strumieni specjalizacji.

Wejście w Forensic Science programów jest ograniczona. Uczniowie są zachęcani do bardzo uważnie przeczytać informacje o programie, w tym kalendarzu.

Wszyscy studenci rozważający Forensic Science jako zamierzonego kierunku studiów musi najpierw wypełnić wymagane wstępne kursy na poziomie uniwersyteckim, zanim będą mogli ubiegać się o przyjęcie do programu.

Wybór drugiego science dur jest ograniczona. Podczas gdy inne koncerny muszą być zatwierdzone przez FSC Wydziału Advisor, zatwierdzone są następujące:

  • Antropologia licencjat ze szczególnym uwzględnieniem antropologii sądowej i biologicznej
  • Biologia z naciskiem na biologii sądowej i biologii molekularnej
  • Chemia z naciskiem na chemii sądowej
  • Informatyka z naciskiem na sądowej informatyki
  • Psychologia z naciskiem na psychologii sądowej

Każdy z tych kierunków naukowych zatwierdzonych sekund ma podstawowe wymagania działów, które muszą być spełnione (studenci muszą sprawdzić poszczególnych działów oferty dla poszczególnych głównych wymagań drugi nauki programu). Oprócz tych podstawowych wymagań, są przepisy dotyczące liczby opcji.

Studenci powinni zapoznać się z doradcą Forensic Science programu, który może zapewnić kursy zalecanych wśród tych opcji na bezpośrednie przygotowanie studentów do kariery w wybranej dziedzinie zainteresowania. Studenci są również skonsultować się z doradcą wydziału indywidualnego studenta wydziału do zalecanych wytycznych dotyczących wyboru przedmiotów w ich drugim science-dur.

Oprócz Forensic Science (Dwuosobowy) programu majora następujące programy specjalistyczne Forensic Science są dostępne dla większej reżyserii studiów: antropologii sądowej; Forensic Biologia; Forensic Chemia i Psychologii Sądowej.

Mississauga (UTM) kampusu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą