Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie neurologii

University of Toronto

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Wyróżnieniem tytuł licencjata w dziedzinie neurologii

University of Toronto

Sukcesy Bachelor of Science w Neuroscience

Neuroscience obejmuje aspekty różnych dyscyplin, które mają wspólny cel zrozumienia, jak działa system nerwowy. Techniki z dyscyplin składowych, takich jak anatomii, biochemii, biologii molekularnej, farmakologii, fizjologii, psychologii i zoologii są używane, aby rozwikłać niektóre z tajemnic mózgu i ich mechanizmów działania. Śledczy w Neuroscience mają również zasadniczy wkład klinicznych aspektów neurodysfunction i zachowania.

Główne Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą połączyć naukę z Neuroscience z innych obszarów zainteresowania. Specjalista Program jest przeznaczony dla studentów, którzy mają szczególny interes w Neurologii i chcą skupić swoje badania w tej dziedzinie. Specjalista (Spółdzielnia) Program zapewnia studentom z szerokim tle w neurologii, z intensywnych doświadczeń laboratoryjnych oraz doświadczeniu praktycznym w ustawieniach rzeczywistych pracy.

W bardzo nielicznych przypadkach, kursy z innych uczelniach mogą być stosowane w celu spełnienia wymogów Programu. Jednak takie zmiany muszą być wcześniej zatwierdzone przez Inspektora programu, na piśmie na oficjalnym formularzu otrzymanego z urzędu stanu cywilnego.

Wstęp na programy Neuroscience

Specjalista i Główne programy w Neuroscience mają limity przyjęć do szkół. Co roku studenci będą dopuszczone do specjalistycznych programów w Neuroscience w tym badań Spółdzielczych i głównego programu w NRO. Wejście w tych programach można uzyskać w następujący sposób:

  1. Wprowadzenia bezpośredniego: Studenci mogą być dopuszczone bezpośrednio z liceum, na podstawie wyników w nauce, a muszą mieć ukończone matematyki i chemii (biologia jest zalecane). Fizyka jest zalecany dla studentów zainteresowanych w zastosowaniu do programu specjalistycznego. Uczniowie będą musieli mieć łączny GPA 2,30 lub wyższym pod koniec 1. roku (czyli na koniec sesji, w której zakończenia ich 4-sza kredytu) pozostanie w programie Specialist. Studentów, których skumulowane GPA na koniec 1 roku wynosi pomiędzy 2,00 i 2,49 można przenieść do głównego programu.
  2. Wstęp po pierwszym roku: Studenci mogą zgłosić się do programu po ukończeniu minimum 4,0 punktów w tym 1 kredyt w biologii, chemii i psychologii. Wstęp będzie opierać się na skumulowanej GPA z 2.8 lub wyższej gwarantującego przyjęcie do programu Specjalistycznego i 2,0 do Wyższym programu. Uczniowie z niższych GPAs będą rozpatrywane w takim stopniu, że są dostępne dla obu programów przestrzenie laboratoryjne. Minimalna GPA stosowane do przyznania tych studentów będzie określana maja (po sesji zimowej) i sierpniu (po sesji letniej). Wniosek o dopuszczenie będzie do sekretarza przez Rosi w kwietniu / maju i lipcu / sierpniu.

Kursy Neuroscience

Priorytetowy dostęp do kursów Neuroscience zostaną podane do stopnia majora i specjalistów w programach Neuroscience i innych programów wymagających tych kursów. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od rejestracji Jesień / Zima, kursy będą ograniczone do tych studentów. Pod warunkiem jest dostępna przestrzeń, kursy będą otwarte dla innych uczniów w trzecim tygodniu.

Studentów pierwszego roku w Neuroscience

BIOA01H3, BIOA02H3, CHMA10H3, CHMA11H3, PSYA01H3 i PSYA02H3 są zalecane w pierwszym roku, jeśli masz zamiar prowadzić specjalisty lub duży program w Neuroscience. Dla specjalistów, MATA30H3 zaleca w pierwszym roku i [PHYA10H3 lub PHYA11H3] jest zalecane w ciągu pierwszych dwóch lat.

Toronto (George) kampusu

Scarborough (UTSC) kampusu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Kanada - Toronto, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą