Zarządzanie Bachelor LIU-Worms International Business

Lebanese International University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Zarządzanie Bachelor LIU-Worms International Business

Lebanese International University

Zarządzanie Bachelor LIU-Worms International Business

Program obejmuje następujące kursy:

Wprowadzenie do Business Management

Kurs koncentruje się na sposób organizacji pracy w dobie szybkich zmian, a czynniki, które określają w jaki sposób menedżerowie mogą skutecznie działać. Tematyka obejmuje funkcję zarządzania; Geneza nowoczesnego zarządzania; Rozwój teorii zarządzania; Kontekst, w którym menedżerowie działają; i zarządzania organizacjami. Oczywiście łączy klasyczne i nowoczesne koncepcje z bogatą kolekcją współczesnych przykładów rzeczywistych i przypadkach. Kurs obejmuje sześć głównych tematów, które prowadzą do postępu przez fascynujący świat zarządzania, a mianowicie: zmiana, rozwój umiejętności, gospodarki światowej, rewolucji internetowej, różnorodność i etyki.

Wprowadzenie do świata biznesu

Celem za tego kursu jest wprowadzenie studentów do firm wariantów zakresów zastosowań biznesowych. Studenci będą zrozumieć podstawowe pojęcia biznesowe i przyswojenia teorii biznesu. Aby fundamenty firmy zrozumiały, funkcjonalny, a istotne dla studentów z małym lub bez tła biznesowych, tematy będą obejmować dyskusje współczesnego świata biznesu, zarządzania, zachowania i motywacji pracowników, zasady marketingu, zarządzania Informatyzacji, informacji rachunkowych, i zarządzania finansami. Tematy te będą wzajemne relacje z najbardziej palących zagadnień współczesnej globalnej konkurencyjności, norm etycznych i technologii. Studenci, którzy podejmują ten kurs się przed ich oczekiwania, aby wejść w świat biznesu doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, obowiązków, i co może dać im przewagę konkurencyjną.

Międzynarodowe prawo gospodarcze

Kurs ma na celu wyposażyć przyszłych menedżerów z systematycznego zrozumienia aspektów prawnych globalnym środowisku biznesowym, który wpływa na decyzje biznesowe i zachowań. Tematy obejmują strukturalne czynniki ekonomiczne, które wpływają na korzyści lokalizacji, komplikacje prawne wywołane przez "udało" handlowych, tworzenie stref wolnego handlu i związków gospodarczych, zmienność w globalnym otoczeniu makroekonomicznym i na rynkach finansowych. Studentów są prowadzone w celu opracowania i wykazywać systematyczne ramy umysłu, które mogą pomóc im zbliżyć krytyczne kwestie prawne w obecnych globalnych warunkach gospodarczych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
155 USD
za kredyt
Locations
Liban - Beirut, Beirut Governorate
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Liban - Beirut, Beirut Governorate
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą