Przeczytaj oficjalny opis

Co Financial Management BSc (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Jeśli jesteś zainteresowany w roli kierowniczej z naciskiem na finanse, to może to być oczywiście dla Ciebie. Głównym celem kursu jest rozwijanie wiedzy i zrozumienia praktyk zarządzania i rachunkowości finansowej i móc zastosować te umiejętności w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania.

Uczniowie będą mieli okazję do podjęcia pracy nad projektem grupy i przedstawienia biznes planu firmy. Pod koniec kursu studenci będą opracowali analityczne i oceniające umiejętności i zdolność do stosowania ich w różnych sytuacjach biznesowych i zarządzania. Studenci będą również gruntowną wiedzę o aktualnych teorii finansów i praktyce, które zwiększą ich skuteczność jako menedżerów.

Test Licencjat (z wyróżnieniem) Zarządzanie finansowe dostarczany jest w dużej mierze przez połączone wykładów / seminariów, warsztatów i sesji samouczka. Oczywiście jest dostarczana w pełnym wymiarze czasu w ciągu trzech dni w centrum St Johns.

Istnieje sześć modułów, z których wszystkie są 20 jednostki kredytowe:

Strategia korporacyjna

Moduł ten będzie stanowił szeroką perspektywę organizacji poprzez badanie technik i procesów strategicznych. Do końca studentów Moduł powinien być w stanie stosować wiedzę i zrozumienie strategii wielu firm rzeczywistych.

Symulacja biznesowa

Moduł ten ma na celu stworzenie studentom możliwości wdrażania, przeglądu i dokonania oceny strategii biznesowej i decyzji w zakresie zarządzania w kontekście dynamicznego i konkurencyjnego otoczenia rynkowego. Możliwość zatrudnienia studentów powinna zostać poprawiona poprzez doświadczenia w czasie rzeczywistym podejmowania decyzji biznesowych, w symulowanym środowisku.

Biznes, finanse

Celem tego modułu jest zapoznanie studentów z dogłębnego zrozumienia roli menedżera finansowego w organizacji, a także zewnętrznym otoczeniu finansowym, w którym organizacje działają. Po zakończeniu modułu student powinien być w stanie zrozumieć, co jest potrzebne do efektywnego zarządzania finansami.

Finanse międzynarodowe

Moduł ten ma na celu dać studentom możliwość oceny zarządzania ryzykiem, zrozumieć uzasadnienie międzynarodowego handlu i inwestycji oraz funkcjonowania rynków walutowych. Do końca studentów modułu powinno mieć szczegółowego zrozumienia kwestii walutowych i wolnego handlu.

Prawo spółek

Moduł ten umożliwia studentom zdobycie solidnej wiedzy na temat ram prawnych dotyczących przedsiębiorstw i ich kierownictwa. Po ukończeniu tego modułu, uczestnicy będą w stanie skutecznie radzić sobie z szerokiej gamy materiałów prawnych w kontekście rozwiązywania problemów. Będą one również być w stanie analizować i stosować zasady prawne, na których opiera się prawo spółek.

Techniki rachunkowości zarządczej

Moduł ten jest okazją dla studentów do stosowania technik rachunkowości zarządczej do problemów biznesowych, z naciskiem na praktyczne rozwiązywanie problemów. Po ukończeniu tego modułu, uczestnicy będą mogli wybrać i stosować techniki problemów w odniesieniu do analizy zagadnień finansowych w organizacji.

Każdy moduł ma dwóch lub trzech ocen. Oceny są przekazywane na cztery okresy oceny przez cały rok. Zakres metod oceny służy, i przykłady oceny to: - Raport o osobie - prezentacja Grupa - Grupa Projekt - Biznes plan - indywidualna prezentacja - Egzaminy

Zobacz 13 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa