Keystone logo

5 Licencjat Programy w Studia z zarządzania Globalne zarządzanie 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Studia z zarządzania
 • Globalne zarządzanie
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia z zarządzania Globalne zarządzanie

  Pozyskanie Bachelor of Arts świadczy wysoki poziom zaangażowania i kompetencji do potencjalnych pracodawców. Programy te zwykle wymagają licencjackich cztery lata zakończyć. Interdyscyplinarne podejście poprawia krytycznego myślenia i umiejętności interpersonalnych absolwentów i przygotowuje ich do roli przywódców.

  Co to jest BA w Global Management? To jest biznes, który w pewnym stopniu rozwija umiejętności niezbędne do efektywnej pracy z międzynarodowych firm i organizacji. Firmy, które integrują procesy z zagranicznymi dostawcami i wykonawcami muszą eksperci z umiejętności, aby wydajnie pracować w różnych kulturach i granice polityczne. Studenci rozwijać umiejętności fundamentalnych ucząc dyscypliny podstawowej działalności finansów, księgowości, ekonomii i prawa gospodarczego. Ponadto dzieci uczą się w handlu międzynarodowym i globalnym sieci dostaw. Inne tematy obejmują prawa międzynarodowego, polityki zagranicznej, stosunków etnicznych i rynki międzynarodowe.

  Po ukończeniu studiów absolwenci są przygotowane z wiedzy i zaufania, których potrzebują, aby stać się liderami w ramach międzynarodowych firm. Nie tylko są one w stanie zapewnić jasny kierunek przy zarządzaniu projektami, są mistrzami w rozwiązywaniu problemów związanych z konfliktów międzykulturowych. Mogą one wchodzić w interakcje z partnerami zagranicznymi, a może lepiej służyć potrzebom klientów międzynarodowych.

  Koszt jednego z tych stopni może być różna. Osoby zainteresowane prowadzeniem BA w Global Management powinien skontaktować pod uwagę instytucje Konkretne informacje na temat opłat i naukę. Studenci powinni również budżet na ich mieszkań, żywności i kosztów podróży w czasie ich studiów.

  Absolwenci są gotowe do wejścia na międzynarodowy rynek pracy i są często zatrudniony jako menedżerów w ramach szerokiego zakresu organizacji.Wiele z nich jest w stanie zapewnić pracy za granicą z firmami produkcyjnymi i stać dyrektorzy nadzorowanie wywozu towarów do ich kraju. Inni znaleźć pracę w firmach handlowych lub z niestandardowych brokerów. Agencje regulacyjne zatrudnić tych ekspertów do egzekwowania zgodności z prawem handlowym w branży transportowej. Inni idą na znaleźć pracę jako freelancer rynku międzynarodowych konsultantów i analityków.

  Przyszli studenci powinni mieć czas na rozważenie, jak wiele opcji, jak to możliwe, przed podjęciem decyzji o konkretnym programie. Zajęty specjalistów pracujących często doskonałą zajęć online, który mieści się w ograniczeniach stylu życia. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.