Keystone logo

38 Licencjat Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne Prawo 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Studia prawnicze
  • Studia prawnicze ogólne
  • Prawo
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (38)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne Prawo

Poziom licencjat edukacji obejmuje podstawy. Zdobywając tytuł Bachelor of Arts (BA), będzie przygotowany do kariery entry-level. Alternatywnie, stopień kwalifikuje się do wprowadzenia programu studiów magisterskich na nabycie karierę na wyższym poziomie.

Co to jest BA w ustawie? Studenci, którzy wjeżdżają do tego pola dowiedzieć się wszystkiego o praktykach prawnych i konsekwencji. Kursy nauczania teorii prawa wraz z praktycznymi umiejętnościami. Prawo jest dziedziną szczególnie płynu, co oznacza, programy nauczania są zawsze aktualizowane i ewoluuje na pobyt istotne. Ponieważ stopień licencjata obejmuje podstawy, jest ciężki nacisk położony na prace badawcze i badania przypadków, gdy studiował prawo, a nie w obronie i reprezentacji prawnej. Umiejętności te są zazwyczaj zarezerwowane dla studiów podyplomowych.

Prawo jest jedną z najbardziej zaawansowanych dziedzinach nauki. Czy studenci zdecydują się kontynuować naukę lub kontynuować karierę po zdobyciu ich kawalerem, będą uczestniczyć w wysokim szczeblu, ważnej pracy.Zdobywając tytuł licencjata to doskonały sposób na przygotowanie się do magistra, jak również.

Koszt zdobywając licencjat z ustawą zmienia się z wielu czynników. Ponieważ wszystko z programu i szkole uczysz się, do kraju i długość studiów wpływa czesne, należy badania tyle opcji, jak to możliwe. Znajdź program, który spełnia wszystkie wymagania i pasuje w ramach budżetu.

Większość studentów, którzy wchodzą program prawa zamierzają zajść prawnicy. Istnieje wiele różnych rodzajów, w tym prawników, adwokatów praw obywatelskich, prawników upadłościowych i karnych adwokatów, ale ten poziom pracy jest dostępna tylko dla tych, Juris Doctor z, a kto zda egzaminu bar. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie prac po zdobywając tytuł licencjata, można znaleźć pozycję jako asystentów prawnych, sekretarza sądowego lub asystenta prawnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani w prawie, zdobywając licencjat 's stopnia jest pierwszym krokiem do wprowadzania tego pola.Czy chcesz kontynuować w stopniu wyższym poziomie, czy też nie, zaczynają się stopień Bachelor 's. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.