Keystone logo

4 Licencjat Programy w Melbourne, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Stany Zjednoczone
  • Melbourne
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Licencjat Programy w Melbourne, Stany Zjednoczone

Melbourne osiągnęła główny status Metropolii Florydzie. W związku z tym miasta powiększyła się o tym Eau Gallie w nim. W Melbourne, ponad 27% mieszkańców posiadają tytuł licencjata lub wyższy stopień. Roczne Indie Fest, Aviation dni, festiwal filmowca i festiwal sztuki są pewne roczne wydarzenia kulturalne miasta.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Zarabianie Bachelor of Arts (BA) stopnia jest osiągnięciem akademicki po zakończeniu szereg kursów w ciągu trzech lub czterech lat. Podmioty, które są badane w celu osiągnięcia tego stopnia różnią się znacznie pod dyscyplin humanistycznych i nauk.