Keystone logo

11 Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem

  Studenci, którzy są zainteresowani zarabianiem na szkolnictwo wyższe powinny rozważyć zapisanie w kawalera programu 's. Bachelor of Science (BSc) może przygotować studentów do sukcesu i kariery wyższe zarobkowej, dotyczące nauki. Stopień ten może potrwać około trzech do pięciu lat, aby zakończyć, jako student, w zależności od uniwersytetu i oczywiście obciążenia.

  Co to jest BSc Project Management? Stopień ten specjalizuje się w elementach projektu lub zdarzenia planowania i zarządzania w odniesieniu do potrzeb produkcyjnych społeczeństwo 's. Obejmuje to również aspekty finansowe i ekonomiczne, które są zaangażowane w ten proces. Niektóre z kursów, które mogą być oferowane obejmują operacji zarządzania, rozwoju i planowania projektu, statystyki przedsiębiorstw, elementy marketingu oraz bankowości i usług finansowych.

  Absolwenci mogą korzystać z zyskują podejmowania decyzji i umiejętności rozwiązywania problemów, oprócz uczenia się, jak zarządzać projektami lub zdarzenia od początku do końca.Te wyciągnięte może przygotować umiejętności absolwenta zarobić udanego stanowisko pracy w branży zarządzania zdarzeń i projektu.

  Koszt zdobywając licencjat będą różne w zależności od instytucji, w dziedzinie badań i kraju, w którym znajduje się szkoła. Aby dowiedzieć się, czy program jest prawo pasuje, zainteresowani studenci powinni skontaktować się z biurem przyjęć szkoły bezpośrednio.

  Uzbrojeni w wiedzę w obszarach zarządzania i biznesu, absolwenci mogą być lepiej przygotowani do świata biznesu. Po zakończeniu programu, absolwenci mogą znaleźć się popytu na wielu możliwości rozwoju zawodowego, w tym produkcji, księgowości, usług finansowych, projektu lub zarządzania detalicznym, budownictwie, doradztwo, a także szereg innych stanowisk w branży.

  Zdobywając tytuł licencjata 's, uczniowie mogą lepiej przygotować się do świata biznesu i zwiększyć swoje szanse na lądowanie wyższe zyski pracę.Kursy online i moduły kształcenia na odległość oferowane są przez wiele instytucji na całym świecie, aby korzystać studentom, którzy chcą studiować na odległość. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.