Keystone logo
Brazylia

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Brazylia 2024

Liczba instytucji: 156
  • São Paulo, Brazylia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Valbonne, Francja
  • Belo Horizonte, Brazylia
  • + 6 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • São Paulo, Brazylia
  • Rio de Janeiro, Brazylia
  • + 2 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Brazylia
  • Bailrigg, Wielka Brytania
  • + 3 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Francja
  • São Paulo, Brazylia
  • + 5 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, Brazylia

  Istnieje wiele aspektów, które cenią uczelnię wyższą, ale wysoka reputacja w MEC jest główną wskazówką, że kursy, struktura i wydział mieszczą się w idealnych standardach jakości. Według najnowszych informacji agencji Uniandrade uzyskała ocenę 4 (z najwyższą oceną 5) i należy do najlepszych ośrodków uniwersyteckich w kraju. Uwaga odnosi się do IGC - akronimu General Course Index. Ale zaangażowanie Uniandrade w nauczanie doskonałości nie zaczęło się w zeszłym roku. W tym celu istnieje ponad 40 lat historii! Oprócz IGC instytucja jest dumna z tego, że 80% kursów licencjackich oceniono z ocenami doskonałości. Aby umieścić instytucję na tak ważnej pozycji, komitet MEC ocenia kilka aspektów, między innymi wyniki uczniów w ENADE, strukturę fizyczną, kwalifikacje nauczycieli.

  • Goiás, Brazylia

  Utworzony w 1999 r. Ustawą 13.456, State University of Goiás wniósł nową i obiecującą rzeczywistość w szkolnictwie wyższym w stanie. Zorganizowany jako uniwersytet wielokampusowy z siedzibą w Anápolis, UEG jest wynikiem procesu transformacji i włączenia ważnych instytucji szkolnictwa wyższego, takich jak Państwowy Uniwersytet Anápolis (Uniana), Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego stanu Goiás (Esefego ) i inne odizolowane instytucje szkolnictwa wyższego, utrzymywane przez rząd. Według zapisów historycznych, UEG narodziła się, aby przynosić korzyści wielu gminom w Goiás, z naciskiem na specyfikę regionalną. Jego rozwój zapewnił innowacyjne doświadczenie dzięki projektowi internalizacji nauczania, badań i działań rozszerzających, prowadząc do kilku gmin w Goiás na kampusie uniwersyteckim z realizacją kursów licencjackich i magisterskich w najróżniejszych dziedzinach wiedzy. Ponadto UEG wdrożyła programy specjalne, takie jak Full Parceled Degree Program, który zapewnił szkolenia na poziomie licencjackim tysiącom nauczycieli z sieci państwowych, miejskich i prywatnych. UEG nabiera kształtu z misją tworzenia i uspołeczniania wiedzy naukowej i wiedzy, oprócz rozwijania kultury i integralnego szkolenia profesjonalistów i osób zdolnych do krytycznego włączenia się w społeczeństwo oraz promowania transformacji rzeczywistości społeczno-gospodarczej stanu Goiás iz kraju. Jako instytucja z wieloma kampusami, UEG ma kampus uniwersytecki we wszystkich mikroregionach stanu, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju Goiás.

  • Jardim Sao Paulo, Brazylia

  Federalny Uniwersytet Dolin Jequitinhonha i Mucuri (UFVJM) jest publiczną uczelnią wyższą powiązaną z Ministerstwem Edukacji (MEC), utworzoną na mocy ustawy 11.173, opublikowanej w Federalnym Dzienniku Urzędowym w dniu 8 września 2005 r. Jej historia rozpoczęła się w Wrzesień 1953 r., Kiedy ówczesny gubernator Juscelino Kubitschek de Oliveira założył Wydział Stomatologii Diamantina (Faod) w celu zaspokojenia potrzeb dużego obszaru, jakim jest Dolina Jequitinhonha. Zanim został UFVJM, był to Federalny Wydział Stomatologii (Fafeod) i Integrated Federal Colleges of Diamantina (Fafeid). UFVJM ma kampusy w czterech miastach: Diamantina, Teófilo Otoni, Unaí i Janaúba, obejmujące mezoregiony Jequitinhonha, Vale do Mucuri, Noroeste i Norte de Minas Gerais.

  • Formosinha, Brazylia

  Katolicki Uniwersytet Brasilii (UCB) jest jedyną prywatną uczelnią w Okręgu Federalnym. Jest to uczelnia katolicka, filantropijna i społeczna. UCB jest administrowane przez Brazylijską Unię Edukacji Katolickiej (UBEC), która została założona w 1972 roku w celu utrzymania katolickich instytucji edukacyjnych, zapewniając solidną i wysokiej jakości sieć edukacyjną.

  • São Paulo, Brazylia

  Innowacja, technologia, zrównoważony rozwój i praktyczna praca są esencją Eniac od 35 lat. Poprzez realne i ambitne projekty Eniac szkoli liderów i przedsiębiorców, którzy już od studentów rozwijają umiejętności i praktyki zawodowe niezbędne do wyróżnienia się na rynku pracy. Wszystkie te inwestycje w multidyscyplinarne metodologie, infrastrukturę i międzynarodowe standardy jakości sprawiają, że Eniac jest najlepszą uczelnią wyższą w Guarulhos według rankingu MEC.

  • Bonsucesso, Brazylia

  Działając na polu akademickim od ponad 50 lat, UNISUAM rozwijał się przez lata, zmieniając rzeczywistość swoich studentów. Pierwszy ośrodek uniwersytecki w Brazylii, UNISUAM, zawsze stawiał swoich studentów na pierwszym miejscu, koncentrując się na swojej misji promowania rozwoju mężczyzn, praktykując nauczanie ukierunkowane na akademickie, zawodowe i osobiste ulepszanie społeczeństwa, z którym się odnosi.

  • Fábricas, Brazylia

  Federalny Uniwersytet São João del-Rei (UFSJ) został utworzony na mocy ustawy 7,555 z 18 grudnia 1986 r. Jako Fundacja Szkolnictwa Wyższego São João del-Rei (Funrei), w wyniku spotkania i federalizacji dwóch instytucji: Dom Bosco Wydział Filozofii, Nauki i Literatury, którego działalność rozpoczęła się w 1954 roku, prowadzony przez Prowincję São João Bosco; oraz Miejska Fundacja São João del-Rei, która utrzymuje Wydział Nauk Ekonomicznych, Administracyjnych i Rachunkowych (Faceac) oraz Wydział Inżynierii Przemysłowej (Faein), których działalność rozpoczęła się odpowiednio w 1972 i 1976 roku.

  • Bahia, Brazylia

  WYDZIAŁ ADWENTYSTÓW BAHII (FADBA) jest instytucją edukacyjną Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, opartą na biblijnym światopoglądzie, zaangażowaną w chrześcijańskie dzieło odkupienia i integralną formację kompetentnych specjalistów do odpowiedzialnego wykonywania obywatelstwa i służby wspólnocie .

  • Parque dos Jacarandás, Brazylia

  Uczelnia pokazuje, jak połączyć silną tradycję i związek ze współczesnym światem i jego przemianami. Przyszłość, innowacje, przedsiębiorczość i zrównoważony rozwój są podstawą środowiska, które integruje ewolucję nauki, wiedzy i technologii w sposób multidyscyplinarny.

  • Goiabeiras, Brazylia

  Federal University of Espírito Santo (Ufes) jest samorządną instytucją powiązaną z Ministerstwem Edukacji (MEC), posiadającą autonomię programową, naukową, administracyjną, finansową i w zakresie zarządzania aktywami. Działa w przekonaniu o niepodzielności nauczania, badań i programów informacyjnych, z powołaniem do pracy we wszystkich dziedzinach wiedzy. Ufes został założony 5 maja 1954 roku. Składa się z czterech kampusów uniwersyteckich - Goiabeiras i Maruípe w stolicy Vitórii oraz w gminach Alegre (na południe od stanu) i São Mateus (na północ od stanu) - o powierzchni 4,3 miliona metrów kwadratowych. Całkowita powierzchnia kampusów wynosi 292 000 metrów kwadratowych (powierzchnia zabudowana).