Keystone logo
Egipt

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Egipt 2024

Liczba instytucji: 9
  • قسم أول 6 أكتوبر, Egipt

  Uniwersytet MSA zapewnia studentom pierwszą brytyjską edukację wyższą w Egipcie i regionie Bliskiego Wschodu. Pomaga im również w zdobywaniu zdolności twórczych i zaangażowaniu w uczenie się przez całe życie. Wierzymy, że nasi studenci kończą studia z niezbędnymi dla nich rozwiniętymi umiejętnościami pisarskimi, analitycznymi i komunikacyjnymi. Absolwenci MSA odnoszą sukces nie tylko w swojej pierwszej pracy, ale przez całą karierę.

  • Canal Mahmoudiah Street, Egipt

  Pharos University In Alexandria jest zaangażowany w swoją rolę w rozwoju społeczeństwa, zapewniając stabilne i stymulujące środowisko dla edukacji i badań naukowych. Uniwersytet oferuje wyróżniającą się usługę edukacyjną, zapewniając wszystkim studentom uczciwe możliwości, aby umożliwić im osiągnięcie zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia oraz optymalizację partnerstwa ze społecznościami krajowymi, regionalnymi i międzynarodowymi w ramach elastycznego systemu, który umożliwia ciągły rozwój i zachowanie wartości społeczności i etyki, jednocześnie nadążając za rozwojem naukowym i technologicznym.

  • Km 22, Egipt

  Newgiza University (NGU) to multidyscyplinarny prywatny uniwersytet w Kairze w Egipcie. Położona na legendarnym płaskowyżu Gizy, zaledwie kilka minut od Wielkich Piramid, NGU zapewnia światowej klasy edukację uniwersytecką studentom na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Egipt

  Odkąd Misr International University , zobowiązaliśmy się do wyróżnienia akademickiego i wysokiej jakości edukacji. Spoglądając wstecz na minione lata, jestem dumny z osiągnięć uczelni i ciągłego dążenia do intelektualnego, zawodowego i twórczego rozwoju jej studentów.

  • Beni Suef, Egipt

  NUB powstał w centrum East New Beni Suef City, tuż przy drodze Kair-Beni Suef. Moment, w którym dostrzegliśmy, jak wiele uwagi potrzebuje edukacja, szczególnie w Górnym Egipcie, jest tym samym momentem, w którym zdaliśmy sobie sprawę, że nasze marzenie o budowie NUB jest osiągalne. Uniwersytet to miejsce, w którym pielęgnuje się młodzież i przygotowuje wykształcone pokolenia, którym możemy powierzyć rozwój naszej ukochanej Ojczyzny.

  • Cairo, Egipt

  Wyższy Instytut Technologii Inżynierii i Administracji Biznesowej jest zaangażowany w oferowanie wyjątkowego środowiska akademickiego, które pomaga studentom w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i etyki zawodowej, aby konkurować lokalnie, a także we współpracy z kanadyjskimi uniwersytetami, aby kwalifikować absolwentów do pracy regionalnej i na arenie międzynarodowej. Instytut wspiera badania naukowe i zdobywanie zaufania społeczności.

  • Cairo, Egipt

  Współczesny system edukacyjny wywodził swoich uczniów ze szkół Koranu i Al-Azhar w momencie jego powstania, ponieważ istniały komitety, które wędrowały po kraju, aby odwiedzić szkoły Koranu i wybrać wyróżniających się uczniów, aby dołączyli do nowoczesnych szkół, wybrano również wyróżniających się uczniów z Al-Azhar. szkół średnich w ich placówce, ale raczej niektórym z nich udało się przyłączyć do misji wysłanej przez Mohammeda na studia we Francji.

  • El-Nahda, Egipt

  Prof. Ibrahim Abouleish (1937 - 2017) założył SEKEM w 1977 r., Inicjatywę, która wspiera zrównoważony rozwój w kierunku przyszłości, w której każdy człowiek może rozwijać swój indywidualny potencjał, gdzie ludzkość żyje razem w formach społecznych odzwierciedlających ludzką godność i gdzie wszystkie działania gospodarcze są prowadzone zgodnie z zasadami ekologicznymi i etycznymi. W ramach swojej wizji prof. Abouleish założył w 2009 r. Uniwersytet Heliopolis dla Zrównoważonego Rozwoju; pierwszy uniwersytet na Bliskim Wschodzie, który jako główny kierunek wyznaczył zrównoważony rozwój.

  • Cairo, Egipt

  Kanadyjski kampus prowadzący najlepsze kanadyjskie uniwersytety z futurystycznymi programami. Universities of Canada in Egypt promują wszechstronne aktywne i różnorodne życie studenckie. Jest to pierwszy międzynarodowy kampus filii w Nowej Stolicy Administracyjnej. Wszystkie hostowane programy odzwierciedlają mieszankę międzynarodowych doświadczeń, nauczycieli i kultur. Universities of Canada in Egypt zachęcają do przedsiębiorczego i innowacyjnego sposobu myślenia poprzez eksperymentalne uczenie się, najnowocześniejsze udogodnienia i najnowocześniejsze technologie. Na dzień dzisiejszy UofCanada jest gospodarzem kampusu uniwersyteckiego na Wyspie Księcia Edwarda (UPEI) dla określonych studiów licencjackich i magisterskich. Wkrótce dołączą do nas inne kanadyjskie uniwersytety.