Keystone logo
Filipiny

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Filipiny 2024

Liczba instytucji: 24
  • Danao City, Filipiny

  Witamy w MCSM! Cieszymy się, że możemy się z Państwem podzielić, dlaczego jesteśmy wybraną instytucją do prowadzenia studiów przyrodniczych i nauk przyrodniczych. Zbudowany i założony w historycznym stanie Malakka przez nieżyjącego już dr Ishaka w czerwcu 2008 r., Malacca College of Science and Management jest pierwszą szkołą medycyny komplementarnej w Azji Południowo-Wschodniej. Pierwsza grupa studentów zapisała się w lipcu 2009 roku, widząc 50 absolwentów, którzy ukończyli kurs w celu uzyskania dyplomu z medycyny naturalnej.

  • Manila, Filipiny

  Jesteśmy National University , dynamiczną prywatną instytucją zaangażowaną w budowanie narodu, uznaną na całym świecie w nauczaniu i badaniach. Kierując się podstawowymi wartościami i charakteryzując się naszym dziedzictwem kulturowym dynamicznego filipinizmu, National University jest zaangażowany w zapewnianie odpowiedniej, innowacyjnej i dostępnej wysokiej jakości edukacji i innych programów rozwojowych.

  • Pasig, Filipiny

  Szkoła Katolicka, prawe ramię Kościoła w ewangelizacji ludu Bożego, ma obowiązek kształtowania chrześcijanina, który nie tylko zna dogmaty i doktryny swojego Kościoła, ale także czyni je swoim sposobem życia. Buduje i wzmacnia jego poczucie obowiązku i celu, poczucie odpowiedzialności osobistej, obywatelskiej i moralnej.

  • Naga, Filipiny

  Ateneo de Naga University , czołowy uniwersytet w kraju, zapewnia doskonałe instrukcje i formację, prowadzi energiczne badania i angażuje się w działalność społeczną, która ostatecznie zmienia społeczeństwo, zwłaszcza w Bicol. Jest to możliwe dzięki kompetentnym, kreatywnym i zaangażowanym wykładowcom, personelowi, administratorom, zintegrowanym systemom i doskonałym udogodnieniom.

  • Quezon City, Filipiny

  Aby zrozumieć duszę Ateneo de Manila University go ukształtowało i skąd pochodzi, dokąd zmierza i dokąd może cię zaprowadzić - konieczne jest zrozumienie jego motta, Lux in Domino, czyli „Światło w Panu”. Z Listu św. Pawła do Efezjan (5: 8) słowa te oddają ducha stylu życia, który Ateneo stawia swoim synom i córkom jako ich największy wkład w dzieło Boga, które przemienia świat.

  • Ozamiz City, Filipiny

  Od momentu powstania ponad 8 dekad temu oraz dzięki połączeniu błyskotliwości i poświęcenia jezuitów, rekolekantów, misjonarzy z Kolumbii i braci chrześcijańskich, Uniwersytet pozostaje sumienny i przoduje dzięki swojej religijnej, historycznej roli i bogatemu dziedzictwu naukowemu w tworzeniu i kształceniu doskonała i zorientowana na usługi młodzież z Misamis Occidental, sąsiednich miast i miasteczek oraz po drugiej stronie zatoki.

  • Quezon City, Filipiny

  World Citi Colleges wierzy, że jego wizja i misja edukacyjna to wysokie powołanie i służba. Związany swoim oddaniem doskonałości edukacyjnej, jest upoważniony do przewodzenia w holistycznej i profesjonalnej edukacji, która jest chrześcijańska z założenia, nacjonalistyczna w perspektywie, oparta na kompetencjach i oparta na badaniach w programie nauczania, z naciskiem naukowym, o zasięgu globalnym i zróżnicowanym kulturowo pod względem orientacja.

  • Manila, Filipiny

  Podczas gdy University of Santo Tomas wyróżnia się jako najstarszy istniejący uniwersytet w Azji, jego wiek jest połączony z jego prymatem w edukacji filipińskiej. Nie tylko szczyci się kilkoma nowościami w różnych dziedzinach edukacji.

  • Quezon City, Filipiny

  Kalayaan College (KC) to prywatna instytucja szkolnictwa wyższego założona w 2000 roku przez profesorów Uniwersytetu Filipińskiego (UP) zaangażowanych w wysokiej jakości szkolnictwo wyższe dla studentów filipińskich i zainteresowanych studentów za granicą. KC otwarto w czerwcu 2001 roku w swoim pierwotnym miejscu w Riverbanks, Marikina. W maju 2009 KC przeniosło się do swojej obecnej lokalizacji na rogu Manga Road Aurora Boulevard w Quezon City.

  • Dasmariñas, Filipiny

  National College of Science and Technology (NCST) jest jedną z wiodących instytucji edukacyjnych w rozległej, rozwijającej się miejscowości Dasmariñas City, Cavite. NCST wybrał Cavite na swoje miejsce urodzenia ze względu na strategiczne położenie, posiadające wiele branż opartych na technologii i firm działających w różnych technoparkach w prowincji, które jest świadome instytucjonalnego zaangażowania w służenie młodzieży CALABARZON.

  • 768, Filipiny

  W 1946 r. Dr Francisco T. Dalupan senior, w odpowiedzi na apel młodzieży filipińskiej o edukację w college'u po zakończeniu II wojny światowej, stworzył pierwszy element swojej wielkiej wizji uniwersytetu - Filipińskie Kolegium Handlu i Administracji Biznesu. W 1948 r. Pojawiły się cztery uczelnie: Liberal Arts, Education, Dentistry i Graduate School.

  • Quezon City, Filipiny

  De La Salle Araneta University (DLSAU) jest siódmym członkiem De La Salle System i najmłodszym uniwersytetem Lasallian na Filipinach. Założony w 1946 jako Araneta Institute of Agriculture w Bulacan, uniwersytet został przeniesiony do Malabon w 1947 i przemianowany na Gregorio Araneta University Foundation w 1978.

  • Manila, Filipiny

  Vatel Manila oferuje program International Hospitality Management i mieści się w De La Salle-College of Saint Benilde. Benilde to środowisko edukacyjne, które wspiera uczniów w rozwijaniu ich zainteresowań i pasji oraz szkoli ich, aby byli kompetentni zawodowo w uznanych branżach i nowych dziedzinach specjalizacji.

  • Boston, Stany Zjednoczone
  • Mexico City, Meksyk
  • + 32 jeszcze

  Tworzymy środowisko, w którym nasze szkoły partnerskie mają szansę nawiązać kontakt z talentami na silnym, osobistym poziomie i rozwijać więzi z wysoko wykwalifikowanymi kandydatami.

  • Makati, Filipiny

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...