Keystone logo
Grecja

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Grecja 2024

Liczba instytucji: 11
  • Athens, Grecja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Grecja

  New York College to szybko rozwijająca się międzynarodowa organizacja edukacyjna w Europie z 32-letnią obecnością akademicką. Założony w Atenach w 1989 r. we współpracy z Uniwersytetem Stanowym w Nowym Jorku, największy uniwersytet w USA jest dziś dynamicznie obecny w 2 krajach z 3 instytucjami edukacyjnymi uniwersyteckimi w Atenach, Salonikach i Pradze.

  • Tripoli, Grecja

  University of Peloponnese to nowoczesny, multidyscyplinarny, regionalny i wielokampusowy uniwersytet, założony w 2000 r., Który przyjął pierwszych studentów w 2002 r. Opracowany w pięciu stolicach prefektur regionu Peloponez (Trypolis, Korynt, Nauplion, Sparta, Kalamata) i Patra, składa się z 9 szkół i 22 wydziałów. Oferuje studia na wszystkich cyklach: licencjackich, podyplomowych, doktoranckich i przez całe życie, na których studiuje ponad 20 000 studentów (I, II i III stopień).

  • Thessaloniki, Grecja

  Jako instytucja szkolnictwa wyższego Perrotis College zapewnia programy studiów, które są zarówno oparte na badaniach, jak i zorientowane na praktykę, i które odpowiadają społecznym, ekonomicznym i środowiskowym obawom. Perrotis College , jako oddział American Farm School, promuje równe szanse dla wszystkich studentów i pracowników, a także dla wszystkich kandydatów do przyjęć lub na stanowiska pracownicze, niezależnie od rasy, religii, płci czy pochodzenia etnicznego.

  • Athens, Grecja

  Prywatna uczelnia Institution d'Etudes Francophones (IdEF) rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku we współpracy z francuskim uniwersytetem publicznym Sorbonne Paris Nord w celu zapewnienia akademickich studiów licencjackich i podyplomowych Paris 13 w Grecji. Studenci IdEF są zazwyczaj studentami na Sorbonne University Paris Nord, mają ten sam status studenta i otrzymują takie samo wykształcenie jak studenci studiujący w Paryżu.

  • Athens, Grecja

  Dążymy do zapewnienia naszym studentom niezbędnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia edukacyjnego, które pomogą im w osiągnięciu ich największego potencjału w celu dostosowania i dostosowania się do zróżnicowanego i ciągle zmieniającego się społeczeństwa i rynku pracy. Naszym celem jest tworzenie trudnego środowiska uczenia się, które zachęca do kultywowania ducha przedsiębiorczości wśród naszych uczniów, poszerzając w ten sposób ich horyzonty i poprawiając ich perspektywy zawodowe. W IST skupiamy się na studentach!

  • Corfu, Grecja

  Ionian University został założony w 1984 roku, w tym samym roku co Uniwersytet w Tesalii i Uniwersytet Egejski. Uniwersytet składa się z pięciu wydziałów i dwunastu wydziałów. Jej siedziba znajduje się na Korfu, a jednostki uniwersyteckie znajdują się na Lefkadzie, Kefalonii i Zakynthos.

  • Athens, Grecja
  • Patras, Grecja

  City Unity College została założona w 1999 r. Jako załącznik do City University of Seattle, a od 2010 r. Działa oficjalnie uznaną przez Ministerstwo Edukacji i Spraw Religijnych Grecji na mocy decyzji ministerialnej z dnia 27 lipca 2010 r. (Nr ref. 92790 / IA) . Od 2012 r. City Unity College działa jako kolegium zgodnie z ustawą 4093/2012 (Dziennik Urzędowy 222 A). Oferuje szeroką gamę kursów licencjackich i podyplomowych z zakresu Biznesu, Finansów, Informatyki, Międzynarodowej Gościnności i Turystyki, Wychowania Fizycznego i Sportu, Morskiej Akademii Handlowej, Prawa, Psychologii, Teologii Prawosławnej i Humanistyki, Stomatologii implantologicznej.

  • Athens, Grecja

  Hellenic American College podpisało umowę o współpracy z Hellenic American University (436 Amherst Street, Nashua, New Hampshire, NH03063, USA), która umożliwia Uczelni oferowanie studiów licencjackich i magisterskich na swoich obiektach w Atenach. Po pomyślnym ukończeniu studiów i spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących stopnia określonych w odpowiednim katalogu uniwersyteckim, uczestnicy tych programów studiów otrzymują dyplom bezpośrednio z Hellenic American University w Nashua.

  • Athens, Grecja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Grecja
  • Thessaloniki, Grecja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...