Keystone logo
Gwatemala

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Gwatemala 2024

Liczba instytucji: 3
  • Quetzaltenango, Gwatemala

  Aby stworzyć uniwersytet w Quetzaltenango, którego celem było kształcenie studentów z filozofii opartej na wolności, mającej na celu budowanie wolnego, pokojowego społeczeństwa o wysokim poziomie akademickim, który byłby również skłonny do oferowania karier przygotowujących studentów. studentów, aby stawić czoła wyzwaniom przyszłości, w 1994 r. założono rozbudowę Uniwersytetu Francisco Marroquín w mieście El Alto. University of the West stanowiłby kontynuację doktrynalnej orientacji rozbudowy Uniwersytetu Francisco Marroquín, wycofał się z Quetzaltenango. Została założona przez grupę biznesmenów i profesjonalistów Quetzaltecan, którzy utworzyli radę powierniczą w celu jej utworzenia i wszczęli odpowiednie procedury dotyczące jej autoryzacji. Niektórzy byli byłymi studentami i profesorami UFM oraz członkami Rady Najwyższej, która powiedziała, że uniwersytet został powołany do kierowania i administrowania z zachowaniem niezależności ekonomicznej. Zakup ziemi pod siedzibę Centralnej Kwatery Universidad de Occidente rozpoczyna się równolegle z tym, pracami i koordynacją, która pociąga za sobą otwarcie dwóch rozbudów w Gwatemali oraz na wydziałach Escuintla, Suchitepéquez, Retalhuleu, Huehuetenango i San Departament Pedro w San Marcos. Rozpoczęła swoją działalność jako taka w mieście Quetzaltenango w 2010 roku, kiedy Rada Wyższego Szkolnictwa Prywatnego wydała zgodę na jego działanie i została opublikowana w Dzienniku Urzędowym 3 marca 2010 roku. Misją uczelni jest nauczanie i upowszechnianie filozofii wolności z osobistą odpowiedzialnością za wkład w materialny i duchowy postęp ludzkości we wszystkich dziedzinach życia ludzkiego.

  • Guatemala City, Gwatemala

  Universidad InterNaciones jest światowej klasy ośrodkiem szkolnictwa wyższego ze względu na doskonałość akademicką, która ułatwia integralną formację bytu, która zachęca do poszukiwania prawdy, piękna i dobra. To sprzyja rozwojowi inteligencji, myśli, kreatywności i woli przewidywania wyzwań stawianych przez dzisiejsze społeczeństwo i jego przyszłych prognoz.

  • Guatemala City, Gwatemala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...