Keystone logo
Indonezja

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Indonezja 2024

Liczba instytucji: 42
  • Surabaya, Indonezja

  W organizowaniu szkolnictwa wyższego zasady UNAIR to: organizacja non-profit z możliwością niezależnego zarządzania funduszami w celu rozwoju UNAIR; niezależność i dobre rządy; rozwój kultury akademickiej i autonomii naukowej dla społeczności akademickiej; itp. Naszą wizją jest stać się niezależną, innowacyjną i wiodącą uczelnią na poziomie krajowym i międzynarodowym, a także pionierem rozwoju nauki, technologii i nauk humanistycznych opartych na moralności religijnej.

  • Bandung, Indonezja

  Telkom University jest najlepszym prywatnym uniwersytetem w Indonezji (według Ministerstwa Edukacji i Kultury Indonezji oraz Światowego rankingu uniwersytetów Times Higher Education (THE) 2021, red.), Który ma wizję stać się „Uniwersytetem badawczym i przedsiębiorczym”. Szybki rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych w połączeniu z różnorodnością kulturową Indonezji sprawia, że Telkom University skupia się na edukacji i badaniach opartych na ICT w dziedzinie inżynierii, biznesu i przemysłu kreatywnego. Konsekwentnie i nieustannie rozwijamy jakość edukacji w zakresie nauczania, badań i pracy społecznej.

  • Banda Aceh, Indonezja

  Misją Uniwersytetu Syiah Kuala jest wdrożenie „Tri Dharma - trzy denotacje” instytucji szkolnictwa wyższego, które wspierają rozwój lokalny, krajowy i międzynarodowy poprzez wykorzystanie dostępnych zasobów lokalnych, krajowych i międzynarodowych; poprawić jakość akademicką w celu uzyskania wysoce konkurencyjnych absolwentów; stosować zintegrowane zarządzanie jakością w dziedzinie edukacji poprzez stosowanie przejrzystych, partycypacyjnych, skutecznych i produktywnych zasad; ciągłe wzmacnianie i poszerzanie sieci współpracy instytucjonalnej w celu rozwijania i ochrony wyników nauki, technologii, nauk humanistycznych, sportu i sztuki.

  • Manchester, Wielka Brytania
  • Budapest, Węgry
  • + 62 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Indonezja

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) obecnie zarządza 10 wydziałami z 1 programem podyplomowym i 3 programami doktoranckimi. Spośród trzech programów istnieją 3 programy studiów dyplomowych, 35 programów studiów licencjackich 1, 11 programów studiów podyplomowych, 3 programy doktoranckie i 4 programy zawodowe. Liczba wciąż rośnie. Rozwijaj się i stań się większy.

  • Buleleng, Indonezja

  Universitas Pendidikan Ganesha „Universitas Pendidikan Ganesha”, zwana dalej Undiksha, jest uniwersytetem podlegającym Ministerstwu Badań i Technologii oraz Szkolnictwa Wyższego z siedzibą w Singaraja w prowincji Bali.

  • Batam, Indonezja

  Witamy w Universitas Internasional Batam (UIB). Założona w 2000 roku, UIB to nowy prywatny uniwersytet, ale ma ogromny potencjał. Zlokalizowany w Batam City, na granicy Singapuru i Malezji, UIB ma swój własny kampus z wyjątkowo odpowiednią infrastrukturą, aby wspierać doskonałe procesy nauczania i uczenia się, takie jak biblioteki, laboratoria, hala sportowa, akademiki itp.

  • South Jakarta, Indonezja

  Instytut PTIQ (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur'an) jest pierwszą uczelnią na świecie, która specjalnie zapamiętuje i studiuje Koran. Dwa lata po założeniu PTIQ Islamic University of Madinah w Arabii Saudyjskiej otworzył specjalny wydział nauki o Koranie, którego inspiracją był PTIQ.

  • Yogyakarta, Indonezja

  Jako pionier szkolnictwa wyższego w Indonezji, UII jest głęboko zakorzeniona w tradycji wolności akademickiej, w której wysoko ceniona jest różnorodność idei. Dzięki wysoce motywującemu środowisku uczenia się i potencjałowi do innowacji, jesteśmy zobowiązani kształcić naszych studentów, aby byli innowacyjnymi światowymi liderami.

  • West Jakarta, Indonezja

  Aby zbudować swoją gospodarkę, Indonezja potrzebuje aktywnego udziału przedsiębiorców. Tworzą możliwości zdolne do wchłonięcia dostępnej siły roboczej. Może się to rozpocząć na uniwersytecie, który odgrywa istotną rolę w tworzeniu pracujących profesjonalistów o doskonałych kompetencjach i wysokiej konkurencyjności.

  • Yogyakarta, Indonezja

  Założony w 1985 roku, Duta Wacana Christian University (UKDW) jest dalszym rozwinięciem Seminarium Teologicznego Duta Wacana (STT Duta Wacana) założonego w 1962 roku w wyniku połączenia Akademii Teologicznej Jogjakarta i Szkoły Teologicznej Bale Wiyata w Malang.

  • Salatiga, Indonezja

  Satya Wacana Christian University (SWCU) rozpoczął swoją działalność pod nazwą Indonezyjska Chrześcijańska Instytucja Nauczania Szkolnictwa Wyższego (PTPG-KI). Został oficjalnie przyjęty 30 listopada 1956 r. Na pięciu wydziałach: edukacji, historii, języka angielskiego, prawa i ekonomii. PTPG-KI z Satya Wacana zmieniło się w FKIP-KI 17 lipca 1959 r. Następnie 5 grudnia 1959 r. Oficjalnie przekształciło się w Satya Wacana Christian University z wydziałami Ekonomii i Wydziału Prawa, po których nastąpiło otwarcie. kilku innych nowych wydziałów i programów studiów.

  • Bandung, Indonezja

  Universitas Kristen Maranatha staje się niezależną i samowystarczalną instytucją szkolnictwa wyższego, która bada i wpaja wiedzę we wszystkich dziedzinach sztuki i nauki, motywowana miłością i żywymi przykładami Jezusa Chrystusa.

  • Jakarta, Indonezja

  Firma Prasetiya Mulya została założona w 1980 roku przez grupę wybitnych indonezyjskich liderów biznesu. Pierwszy program MBA w Indonezji powstał wtedy w 1982 roku przy wsparciu prestiżowych międzynarodowych naukowców i ekspertów.

  • Jakarta, Indonezja

  Jakarta International College (JIC) została założona w Dżakarcie w 2002 roku przez grupę profesjonalistów, którzy dbają i są zaangażowani w oferowanie wysokiej jakości międzynarodowego standardu edukacji. Od 19 lat JIC jest jedynym dostawcą Monash College Jakarta, który przekazuje dyplom z Monash College i rok założenia Uniwersytetu Monash (MUFY). Tysiące studentów z powodzeniem przeniosło się na Uniwersytet Monash i inne renomowane uniwersytety w Australii.