Keystone logo
Japonia

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Japonia 2024

Liczba instytucji: 58
  • Bunkyo City, Japonia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, Japonia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, Japonia

  Miasto Shimonoseki znajduje się w najbardziej wysuniętej na zachód części wyspy Honsiu. Graniczy z Cieśniną Kanmon na południu, Morzem Suo na wschodzie i Morzem Hibiki na zachodzie. Miasto jest obdarzone bogactwem piękna oceanów i gór i szczyci się znaczącymi walorami historycznymi i kulturowymi. Różnorodność miasta Shimonoseki jest związana z różnorodnością Shimonoseki City University .

  • Kagoshima, Japonia

  Shigakukan University to prywatna czteroletnia koedukacyjna uczelnia założona w 1979 roku. Uczelnia posiada dwa wydziały: Wydział Nauk Humanistycznych i Wydział Prawa. Wydział Nauk Humanistycznych ma dwa wydziały: Wydział Psychologii Klinicznej (składający się z pięciu kursów z zakresu medycyny, opieki społecznej, edukacji, społeczeństwa i przemysłu oraz psychologii ogólnej) oraz Wydział Humanistyczno-Kulturowy (składający się z trzech kursów: japońskiego i Literatura japońska, język angielski oraz kultura brytyjska i amerykańska oraz historia i geografia).

  • Nagasaki, Japonia

  Nagasaki University przyczynia się do poprawy zrównoważonego społeczeństwa, przekazując dziedzictwo tradycyjnej kultury zakorzenionej w Nagasaki, kultywując płodny zmysł twórczy u studentów i rozwijając innowacyjną naukę dla pokoju na świecie.

  • Ageo, Japonia

  Opierając się na duchu chrześcijańskim, kładzie się nacisk na edukację całej osoby. Jednocześnie, gdy studenci otrzymują szerokie, liberalne wykształcenie i wysoki stopień specjalizacji, małe klasy umożliwiają poszanowanie indywidualności każdego ucznia. Studenci mają doradcę wydziałowego, a członkowie wydziału ustalają godziny przyjęć.

  • Okayama, Japonia

  Pod koniec II wojny światowej, kiedy większość Japonii leżała w gruzach po wielokrotnych nalotach, a zwłaszcza po zrzuceniu bomby wodorowej na Hiroszimę i Nagasaki, nasz założyciel, pan Tsutomu Kake (1923 - 2008), doszedł do wniosku, że ponieważ ten kraj ma niewiele zasobów naturalnych TYLKO dzięki edukacji Japonia może odzyskać siły. Od tego momentu i przez resztę swojego życia, pan Kake był aktywnie zaangażowany w rozwój edukacji w Japonii.

  • Hachioji, Japonia

  SOKA University na edukację humanistyczną i wymianę międzynarodową. Osiągnięcia w dziedzinie edukacji i wymiany międzynarodowej zostały wysoko ocenione, a uczelnia została wybrana na jedną z 37 uczelni w „Top Global University Project” Ministerstwa Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii w 2014 roku.

  • Utsunomiya, Japonia

  文星芸術大学of Art został założony w 1999 roku w mieście Utsunomiya w prefekturze Tochigi w celu realizacji zaawansowanej edukacji artystycznej, opartej na pięciu zasadach i ideałach. Manga, doskonałe medium, które przekazuje emocje bohaterów poprzez zrozumienie historii po prostu patrząc na zdjęcia, jest jedną z japońskich kultur, którą cieszą się na całym świecie, nawet dla obcokrajowców, którzy mają różne języki i obyczaje.

  • Sagamihara, Japonia

  Azabu University jest jednym z nielicznych uniwersytetów naukowych, które zapewniają edukację i prowadzą badania pod hasłem „Ludzkość, zwierzęta i środowisko”. Wykorzystywanie zdobytej wiedzy w celu wniesienia wkładu w rozwój naszego społeczeństwa zawsze było naszą podstawową wartością i wartością opartą na duchu założycielskim uniwersytetu, odzwierciedlającym filozofię edukacyjną profesora Harutaki Yokury: „Eksploruj akademicko i praktykuj świadomie”.

  • Fuchu, Japonia

  Uniwersytet jest najstarszą w Japonii jednostką zajmującą się studiami międzynarodowymi. Rozpoczął swą działalność jako Bansho Shirabesho (Instytut Badań nad Dokumentami Zagranicznymi), rządowe biuro tłumaczeniowe powołane do życia w 1856 roku. W 1899 roku stał się niezależną instytucją edukacyjną i badawczą działającą pod nazwą Tokyo Gaikokugo Gakko, czyli Tokijska Szkoła Języków Obcych. W 1999 roku Uniwersytet świętował 100. rocznicę niezależności.

  • Kyoto, Japonia

  Kyoto Institute Of Technology to międzynarodowy uniwersytet inżynieryjno-projektowy w Kioto w Japonii. Należy zauważyć, że historia i kultura naszego miasta są znane na całym świecie i chociaż Kioto jest kolebką esencji kultury japońskiej, jest także ośrodkiem wytwórczym. „Technicy” z Kioto mają długą historię wytwarzania i udoskonalania wielu „rzeczy”. Tradycyjne rzemiosło nie tylko jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, ale jest dalej szlifowane i udoskonalane poprzez ciągłe tworzenie nowych technik i innowacji, zdobywając wiarygodność zarówno w kraju, jak i za granicą.

  • Bunkyo City, Japonia
  • Meguro City, Japonia
  • + 1 jeszcze

  The University Of Tokyo został założony w 1877 jako pierwszy uniwersytet narodowy w Japonii. Jako wiodąca uczelnia badawcza, UTokyo oferuje kursy z zasadniczo wszystkich dyscyplin akademickich zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim oraz prowadzi badania w pełnym spektrum działalności akademickiej. Uczelnia dąży do zapewnienia swoim studentom bogatego i zróżnicowanego środowiska akademickiego, które zapewnia możliwości zarówno rozwoju intelektualnego, jak i zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych.

  • Kariya, Japonia

  Historia Aichi University of Education rozpoczęła się wraz z zapoczątkowaniem nowoczesnego systemu szkolnictwa w Japonii w 1873 roku. Nasz poprzednik, Aichi Prefectural Academy, rozwinęła się później w trzy szkoły normalne w regionie: Aichi First Normal College, Aichi Second Normal College i Aichi Zwykła Wyższa Szkoła Zawodowa.

  • Kyoto, Japonia

  Kyoto Sangyo University (KSU) został założony w 1965 roku przez dr Toschimę Araki. Poważnie zaniepokojony wyniszczającą kulturą moralną w powojennej Japonii, dr Araki poświęcił swoje wysiłki wychowaniu absolwentów, którzy mogliby odgrywać aktywną rolę w coraz bardziej globalnym społeczeństwie. Idąc za założycielem, kolejni Prezydenci podejmowali nieustanne i nieustające starania o zachowanie „Zasad Założycielskich” KSU, dzięki czemu uczelnia rozwija się stabilnie i pomyślnie.