Keystone logo
Katar

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Katar 2024

Liczba instytucji: 4
  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Studenci, wykładowcy i pracownicy północno-zachodniego Kataru reprezentują prawie 60 narodowości. Nasi absolwenci dołączają do rosnącej sieci kreatywnych, przedsiębiorczych absolwentów Northwestern Qatar, a także dziesiątek tysięcy absolwentów Northwestern pełniących funkcje kierownicze i twórcze na całym świecie.

  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Od ponad wieku Carnegie Mellon University rzuca wyzwanie ciekawym i pełnym pasji wyobrażeniom i wykonywaniu pracy, która ma znaczenie. Carnegie Mellon, prywatny, najwyżej notowany i globalny uniwersytet, wyznacza własny kurs z programami, które inspirują kreatywność i współpracę.

  • Doha, Katar

  W ramach znacznych inwestycji krajowych w rozwój społeczny i częściowej realizacji celów edukacyjnych określonych w Katarskiej wizji narodowej 2030, Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Kataru utworzyło Community College of Qatar (CCQ). Celem CCQ jest zapewnienie różnorodnych możliwości edukacyjnych, które obejmują: 2-letnie programy akademickie przygotowujące studentów do przeniesienia na czteroletnie uniwersytety, programy akademickie 2 + 2 oraz 2-letnie programy zorientowane na karierę krytyczne potrzeby siły roboczej i siły roboczej.

  • Doha, Katar

  Georgetown University in Qatar (GU-Q) jest dodatkową lokalizacją Georgetown University, z siedzibą w Education City w Ad-Dauha. Uniwersytet oferuje czteroletni program studiów licencjackich w zakresie spraw międzynarodowych prowadzących do Bachelor of Science w służbie zagranicznej (BSFS). Studenci mają możliwość wyboru jednego z czterech kierunków i jednego z trzech certyfikatów.