Keystone logo
Kirgistan

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Kirgistan 2024

Liczba instytucji: 4
  • Jalal-Abad, Kirgistan

  Jalal-Abad State University jest instytucją publiczną mającą na celu zapewnienie wyższego wykształcenia w następujących dziedzinach: elektronika, energetyka; budowa; Edukacja; kompleks rolno-przemysłowy. Uniwersytet przywiązuje dużą wagę do promowania cnotliwych ideałów i koncepcji edukacji całoosobowej.

  • Bishkek, Kirgistan

  Od momentu powstania, Kyrgyzstan Turkey Manas University uważa, że prowadzenie kwalifikowanych studiów edukacyjnych w republikach tureckich jest jednym ze swoich podstawowych obowiązków. Nasz uniwersytet ma na celu pomóc tureckiej młodzieży, wyposażonej w nowoczesny i współczesny system edukacji ze wspólnym zrozumieniem, w wychowywaniu świadomych, samowystarczalnych, odpowiedzialnych jednostek.

  • Bishkek, Kirgistan

  Kyrgyz State Technical University , nazwany imieniem I.Razzakowa ( KSTU ), jest okrętem flagowym Kirgistanu. Uczelnia przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin dla naszej republiki, bliskiej i dalekiej zagranicy.

  • Bishkek, Kirgistan

  University Of Central Asia ( UCA ) jest prywatnym, świeckim uniwersytetem non-profit. Misją The University Of Central Asia jest promowanie rozwoju społecznego i gospodarczego Azji Środkowej.