Keystone logo
Kolumbia

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Kolumbia 2024

Liczba instytucji: 162
  • Bogotá, Kolumbia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Chía, Kolumbia

  Międzynarodowe Centrum Języków i Kultur Obcych oferuje wysokiej jakości program hiszpańskiego dla społeczności międzynarodowej i obcokrajowców mieszkających w Kolumbii. Zajęcia prowadzone są na terenie kampusu uniwersyteckiego w akademickim, bezpiecznym i doskonałym środowisku usługowym.

  • Rionegro, Kolumbia

  W 1996 r. kolumbijskie Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kolumbijski Instytut Oceny Edukacji – Icfes, uchwałą nr 2661, nadały organizacji Remington status instytucji uniwersyteckiej, dając początek Remington University Corporation.

  • Popayán, Kolumbia

  Universidad Del Cauca został utworzony w Popayán jako Uniwersytet Trzeciego Okręgu dekretem z dnia 24 kwietnia 1827 r. W dniu 5 kwietnia 2013 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało wysokiej jakości akredytację instytucjonalną na okres 6 lat już w drodze uchwały 6218 z 13 czerwca 2019 r., przedłużyła akredytację instytucjonalną na okres ośmiu lat.

  • Barranquilla, Kolumbia

  University of the Coast, CUC, ma misję tworzenia integralnego obywatela zgodnie z zasadą wolności myśli i ideologicznego pluralizmu, z wysokim poczuciem odpowiedzialności w ciągłym poszukiwaniu doskonałości akademickiej i śledczej, wykorzystując rozwój nauki, technologii , technologia i kultura.

  • Jamundí, Kolumbia

  Autonomiczny Uniwersytet Zachodu jest instytucją szkolnictwa wyższego, która zgodnie z postanowieniami ustawy 30 z 1992 r. i innymi przepisami prawnymi może prowadzić studia licencjackie, podyplomowe, badawcze, kształcenie ustawiczne i projekcję programów akademickich dla społeczności.

  • SANTANDER, Kolumbia

  Jednostki Technologiczne w Santander to publiczna instytucja porządku departamentalnego, która zajmuje się szkoleniem ludzi z poczuciem etyki, krytycznym myśleniem i postawą przedsiębiorczą, poprzez procesy jakościowe w nauczaniu, badaniach i rozszerzaniu, aby przyczynić się do społeczno- Rozwój gospodarczy. ekonomiczne, naukowe, technologiczne, środowiskowe i kulturowe społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Jesteśmy instytucją szkolnictwa wyższego o profilu wojskowym, która zamierza w pełni szkolić logistyków, kluczowych obywateli o szerokim znaczeniu społecznym, etycznym i politycznym. Doskonalimy kompetencje śledcze i ducha przedsiębiorczości, wspierane przez postępy w nauce i technologii, przyczyniając się do strukturalnego i funkcjonalnego rozwoju logistyki w Kolumbii.

  • Bogotá, Kolumbia

  Komunikacja wojskowa w ramach konformacji naszej Armii ma transcendentalne znaczenie wraz z upływem lat i nadejściem wydarzeń, które tworzą ramy historii naszego kraju i świata w ogóle, w zestawieniu faktów, które widziały swoją technologię w technologii. wielka szansa na rozwój i zmiany z korzyścią dla ludzkości, w ten sposób komunikacja wojskowa była na przestrzeni dziejów istotnym elementem dowodzenia, koordynacji i rozwoju operacji wojskowych, które stały się podstawą wielkich zwycięstw i podobnie, pozwoliły na nowoczesne konflikty decydujące o prawidłowym korzystaniu z mediów elektronicznych, które ułatwiają przewidywanie intencji i działań przeciwnika.

  • Armenia, Kolumbia

  PROJEKCJA SPOŁECZNA wyraża stałą i bezpośrednią relację, jaką EAM utrzymuje ze społeczeństwem; Jest realizowany poprzez interaktywne programy z sektorami produkcyjnymi i aktorami społecznymi; poprzez różnego rodzaju programy i działania (naukowe, artystyczne, społeczne i technologiczne), konsultacje i doradztwo, kształcenie ustawiczne i interwencje społeczne na rzecz społeczności.

  • Cundinamarca, Kolumbia

  Misją Fundacji San José FESSANJOSE Higher Education Foundation jest kształcenie wszechstronnych profesjonalistów, od podejścia humanistycznego z krytycznym, społecznym i wrażliwym zmysłem do zasad równości i wartości etycznych. W ten sposób rozwój jakości merytorycznej i edukacyjnej w placówce.

  • Barranquilla, Kolumbia

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast jest instytucją odpowiedzialną, o etycznych i przejrzystych zasadach, które rozwijają swoje funkcje merytoryczne z modelu edukacyjnego, najlepiej poprzez cykle propedeutyczne, ukierunkowane na rozwój człowieka, gwarantujące integralne kształtowanie bytów myślących, analitycznych, krytycznych, z ducha przedsiębiorczości dla budowy sprawiedliwego, integracyjnego, zrównoważonego, demokratycznego, wspierającego i szanującego ludzką godność społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia oferuje kursy języka hiszpańskiego w Bogocie, Cartagenie, Medellín oraz w rezerwacie przyrody w pobliżu Guaduas. Jeśli szukasz wysokiej jakości kursu hiszpańskiego w przytulnej i przyjaznej szkole, z profesjonalnymi nauczycielami, jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego i podróżować, poznawać nowych przyjaciół, poznając i ciesząc się kulturą, muzyką, gastronomią, muzeami i spacerami na łonie natury; to nowa szkoła języka hiszpańskiego w Kolumbii jest dla Ciebie. Nasz program został opracowany zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi nauczania języków. Nueva Lengua jest znana na całym świecie ze swojej jakości i usług, a od 2003 roku studiowali u nas młodzi ludzie i dorośli z prawie stu krajów. Mamy szeroką gamę kursów i co tydzień rozpoczynamy zajęcia na wszystkich poziomach. Od pierwszego dnia poczujesz się mile widziany, mile widziany i wspierany w tym doświadczeniu nauki języka hiszpańskiego podczas podróży.

  • Cali, Kolumbia

  National School of Sports jest państwową instytucją uniwersytecką, zaangażowaną w integralną formację człowieka, aby przyczynić się do rozwoju kraju poprzez generowanie, przekształcanie i stosowanie wiedzy w dziedzinie sportu, zdrowia i edukacji. administracji i gospodarki, opartych na zasadach i wartościach promujących poszanowanie godności człowieka, zrównoważony rozwój, współistnienie i poprawę jakości życia społeczeństwa.

  • Bogotá, Kolumbia

  Uczelnię wyróżniać będzie: Kształcenie profesjonalistów z wrażliwością i odpowiedzialnością społeczną. Wkład w integralny i zrównoważony rozwój człowieka. Zaangażowanie w demokratyzację wiedzy. Pokolenie wiedzy, które przekształca struktury społeczeństwa kolumbijskiego