Keystone logo
Liban

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Liban 2024

Liczba instytucji: 10
  • Jdeideh, Liban

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beit El Chaar, Liban

  Notre Dame University-Louaize (NDU), czołowa libańska katolicka instytucja szkolnictwa wyższego non-profit i jedyny libański uniwersytet, który przyjmuje amerykański model edukacji humanistycznej, ma przyjemność ogłosić, że uzyskał akredytację Komisji ds. Wyższych Nowej Anglii. Edukacja (NECHE) wcześniej znana jako Komisja ds. Instytucji Szkolnictwa Wyższego (CIHE) Stowarzyszenia Szkół i Uczelni Nowej Anglii (NEASC).

  • Souq El Gharb, Liban

  University Of Balamand przyszłościowo myśląca instytucja szkolnictwa wyższego, umożliwia zarówno naukowcom, jak i absolwentom zadawanie niekonwencjonalnych pytań i międzydyscyplinarnych granic w celu zachowania wolności myśli i wzbogacenia dialogu międzykulturowego w Libanie i świecie arabskim.

  • Mount Lebanon Governorate, Liban

  Powstanie Lebanese University to idea, o której po raz pierwszy wspomina się w przemówieniu byłego ministra spraw zagranicznych Hamida Frangieha podczas ceremonii zamknięcia III Konferencji UNESCO w Bejrucie, która odbyła się 11 grudnia 1948 r., Podczas której powiedział: „Liban ma nadzieję, że zobacz utworzenie Lebanese University w duchu UNESCO ”

  • Damour, Liban

  Wiodącą wizją Uniwersytetu jest przewodzenie w jakości edukacji, uczciwości akademickiej i badaniach naukowych. MUBS zobowiązuje się do tworzenia świadomych światowych liderów, którzy są wzorowi pod względem moralnej, zawodowej i edukacyjnej doskonałości.

  • Mazraat El Daoudiyeh, Liban

  Phoenicia University (PU) to prywatna i niesekciarska oficjalnie licencjonowana instytucja szkolnictwa wyższego non-profit. Uniwersytet składa się z sześciu szkół wyższych: architektury i projektowania, sztuki i nauk ścisłych, biznesu, inżynierii, prawa i nauk politycznych oraz zdrowia publicznego. Kampus PU znajduje się w dystrykcie Zahrani, w południowej prowincji Libanu, zaledwie 40 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Bejrucie. Obecnie PU jest uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się uczelni w kraju.

  • Beirut, Liban

  Od momentu powstania w 1960 r. BAU jest zaangażowana w oferowanie wyjątkowych programów edukacyjnych i zapewnianie środowiska obejmującego kreatywność akademicką i rozwój umiejętności przywódczych, zaszczepiając koncepcję odpowiedzialności społecznej, przy jednoczesnym poszanowaniu różnorodności i zrozumienia wielokulturowości.

  • Ghobeiry, Liban

  USAL zapewnia jakościową edukację akademicką i wspiera badania naukowe. Stymuluje potencjał intelektualny, naukowy, społeczny, kulturalny i sportowy uczniów. Przyczynia się do kształtowania młodego pokolenia obdarzonego nauką, doświadczeniem, profesjonalizmem i etyką. Jej absolwenci są humanitarni i naukowi, potrafią przystosować się do współczesnego społeczeństwa oraz posiadają kwalifikacje do wykorzystania swoich umiejętności i talentów na potrzeby lokalnego i globalnego rynku pracy.

  • Mechref, Liban

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lebanon Online, Liban

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...