Keystone logo
Malezja

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Malezja 2024

Liczba instytucji: 32
  • Kuala Lumpur, Malezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ulu Tiram, Malezja

  Kolegium oficjalnie rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2001 roku w skromnym 6-piętrowym biurowcu położonym w samym sercu Johor Bahru City. Dziś stała się jedną z wiodących uczelni w południowej Malezji, osiągając znaczące osiągnięcia studentów w dziedzinie rachunkowości, zarządzania, prawa i edukacji na poziomie przedszkolnym (na poziomie A).

  • George Town, Malezja

  DISTED, pierwsza prywatna uczelnia not-for-profit w Penang, należąca do Wawasan Education Foundation, jest zaangażowana w zapewnianie edukacji i szkoleń młodym studentom, aby służyć potrzebom przemysłu i społeczności. Rozwija się dzięki zaufaniu społeczności i mocnym stronom swoich programów, personelu i opieki nad uczniami.

  • Kota Bharu, Malezja

  Twintech International University College Of Technology (TWINTECH) sięga 1993 roku, kiedy to został założony przez honorowego senatora Allahyarhama profesora Datuka dr Ismaila Md. Salleha, gdzie uczelnia była wcześniej znana jako Twintech Institute of Technology.

  • Petaling Jaya, Malezja

  The One Academy jest akredytowaną przez MQA uczelnią o statusie MSC, posiadającą formalne powiązania z renomowanymi uniwersytetami projektowymi i szkołami wyższymi na całym świecie.

  • George Town, Malezja

  SENTRAL College Penang ma przyjemność odgrywać istotną rolę w zapewnianiu programów szkolnictwa wyższego, aby zaspokoić różne potrzeby obecnych uczniów, którzy chcą uzyskać uznawane na całym świecie kwalifikacje w celu osiągnięcia swoich celów zawodowych.

  • Cyberjaya, Malezja

  Połowę światowej populacji stanowią młodzi ludzie w wieku poniżej 25 lat. Niewielu jest zaangażowanych w decyzje, które wpływają na ich styl życia, pragnienia, zainteresowania i przyszłość.

  • Perak, Malezja

  Universiti Sultan Azlan Shah Malaysia (USAS) był początkowo znany jako Kolej Islam Darul Ridzuan (KISDAR). Została założona w 1999 roku przez Islamską Radę Religijną Perak i Malajskie Zwyczaje i zarejestrowana w Departamencie Religii Islamskiej Perak na mocy Ustawy o kontroli szkół - Islamskie Szkoły Religijne 1996.

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Najważniejsza uczelnia uniwersytecka w Malezji specjalizująca się w biznesie, sztuce kulinarnej, komunikacji i sztuce mediów, hotelarstwie, turystyce i przemyśle usług kładzie nacisk na naukę opartą na doświadczeniu.

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Elite International College (EIC) to prywatna instytucja edukacyjna należąca w całości do South East Asia Academy Sdn Bhd. Strategicznie położona w sercu Złotego Trójkąta i centralnej dzielnicy biznesowej Kuala Lumpur, EIC jest łatwo dostępna dla lokalnych i międzynarodowych społeczności za pośrednictwem różnych środków transportu .

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Założona w 1987 roku Advance Tertiary College (ATC College) ustanowiła tradycję doskonałości, przecierając szlak wielu absolwentom z wyróżnieniami i światowej klasy wynikami.

  • Kampung Kubang Sawa, Malezja

  Nauka na AeU nie ma granic, a nasze możliwości nie są ograniczone geografią.

  • Ipoh, Malezja

  Taj International College (TIC), założona w 1996 roku, koncentruje się na rozwoju kapitału ludzkiego poprzez pełną edukację, szkolenia i rozwój zawodowy, e-learning i rozwiązania związane z ICT oraz doradztwo edukacyjne.

  • Petaling Jaya, Malezja

  Vatel posiada 50 szkół zarządzania hotelarstwem w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce.

  • Petaling Jaya, Malezja

  W 1988 pan Tetsuo Saito założył Saito Academy of Graphic Design. Właściwie chciał uczyć o pięknie języka i kultury japońskiej. Zamiast tego, dzięki niezwykłemu instynktowi przedsiębiorczości, Saito stworzył pierwszy w Malezji dyplom z projektowania graficznego, skutecznie czyniąc Saito Academy lokalnymi pionierami w edukacji projektowej.