Keystone logo
Malezja

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Malezja 2024

Liczba instytucji: 118
  • Petaling Jaya, Malezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malezja

  Od momentu powstania w 1983 roku Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) został założony przez Methodist College of Education. Nasz kampus jest strategicznie zlokalizowany w sercu Kuala Lumpur.

  • Petaling Jaya, Malezja

  Witamy na Sunway University, jednym z wiodących prywatnych uniwersytetów w Malezji, który jest instytucją ściśle non-profit i zajmuje się wysokiej jakości edukacją, wspieraniem przedsiębiorczości i prowadzeniem badań skoncentrowanych na kluczowych problemach globalnych. Uniwersytet ma 5-gwiazdkową ocenę „doskonałą” przyznaną przez rząd Malezji (w najnowszym badaniu Setara) i jest jednym z zaledwie jedenastu uniwersytetów w Malezji, które otrzymały specjalny status „Premier Digital Technology University”. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z wieloma wiodącymi międzynarodowymi uniwersytetami, w tym z Harvard University oraz University of Oxford i Cambridge. Niektórzy profesorowie z tych ostatnich odbywają wybitne spotkania wizytujące, wygłaszając okazjonalne wykłady dla naszego Uniwersytetu i szerszej społeczności Sunway City w ramach naszej serii wykładów publicznych Jeffrey Cheah Distinguished Speakers. Są one nazwane na cześć założyciela Sunway City i uniwersytetu, Tan Sri Jeffrey Cheah, który jest również prezesem Sunway Group, jednego z wiodących konglomeratów przemysłowych w Malezji i deweloperów Sunway City. Mamy bardzo bliskie relacje z Lancaster University w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu nasi studenci na wielu programach mogą również kwalifikować się do uzyskania stopni Lancaster.

  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Oman Online, Oman
  • + 7 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shah Alam, Malezja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nilai, Malezja

  PJ Healthcare University College (KPJUC) (dawniej znany jako PNC International College of Nursing and Health Sciences) jest spółką zależną KPJ Healthcare Berhad, kluczowego prywatnego dostawcy usług zdrowotnych. Założona 1 kwietnia 1991 r. KPJUC od samego początku była postępową i przedsiębiorczą instytucją szkolnictwa wyższego z międzynarodową wizją, stawiając studentów w centrum wszystkiego, co robi.

  • Petaling Jaya, Malezja

  Nasza podróż jako Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) rozpoczęła się w 1990 roku w 6 jednostkach 4-piętrowych parcel w Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, czekając na ukończenie naszego specjalnie zbudowanego stałego kampusu w Bandar Utama, nowego oraz udane miasteczko o mieszanym rozwoju w Petaling Jaya. Po przeprowadzce do naszego stałego kampusu KBU zmieniło nazwę na KBU International College. W 2015 roku zostaliśmy przeniesieni do college'u uniwersyteckiego i przemianowani na First City University College (First City UC).

  • Ipoh, Malezja

  Wierzymy, że jednostki posiadają talenty i zdolności, a wychowane, wykształcone i wyszkolone poprzez otwarty transfer wiedzy z dowolnej kultury lub cywilizacji na świecie, będą mogły odegrać rolę w rozwoju siebie, społeczeństwa i narodu. W oparciu o tę filozofię dążymy do tworzenia profesjonalnych i półprofesjonalnych absolwentów z akademicką doskonałością, wysokimi wartościami etycznymi i moralnymi.

  • Alor Gajah, Malezja

  Logo Kolej Universiti Agrosains (UCAM) jest inspirowane trzema (3) liśćmi, które symbolizują dojrzałość. Gama trzech (3) kolorów jest zwykle stopniową zmianą w procesie rozwoju.

  • Kampung Kuala Muda, Malezja

  Jako niszowa uczelnia, unikalne podejście MERITUS do edukacji polega na oferowaniu praktycznego i skutecznego połączenia tradycyjnego, nowoczesnego i opartego na doświadczeniu nauczania, aby zapewnić sukces. W przeciwieństwie do innych uczelni, które koncentrują się wyłącznie na pracownikach akademickich, MERITUS jest zaangażowany w tworzenie dobrze wykształconych absolwentów, zdolnych sprostać wymaganiom dzisiejszych pracodawców, zaszczepionych cnotami sukcesu i poszukiwanymi przez najlepsze organizacje po ukończeniu studiów.

  • Puchong, Malezja

  MALAYSIA Binary University, oceniany jako 5-gwiazdkowy (Excellent) University przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego (MOHE), jest jednym z najbardziej uznanych i szanowanych uniwersytetów w zakresie zarządzania, informatyki i przedsiębiorczości w Azji. Uniwersytet oferuje doskonałe programy na poziomie doktoranckim, magisterskim i licencjackim, które są uznawane na całym świecie przez Association of CommonWealth Universities (ACU, Wielka Brytania), Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów (IAU, Francja), NARIC (Wielka Brytania) i Malezyjski Urząd Kwalifikacyjny (MQA) .

  • Petaling Jaya, Malezja

  Duch dawania zawsze był w naszych murach. Rozumiemy, jak ważne jest przekazywanie wiedzy przyszłym pokoleniom - tak jak nasi współzałożyciele po raz pierwszy przekazali swoją wiedzę o pieczeniu lokalnej społeczności ponad 40 lat temu, teraz robimy to samo, a właściwie więcej, wspierając się akumulacją doświadczenia na przestrzeni dziesięcioleci.

  • Ipoh, Malezja

  Quest International University Perak (QIU) (DU021 (A)) jest prywatnym i wszechstronnym uniwersytetem badawczym założonym w malezyjskim stanie Perak na mocy ustawy 555 o wyższych instytucjach edukacyjnych. QIU rozpoczął działalność w 2011 roku i jest własnością Global Integrated Training Associates Sdn Bhd (wcześniej znany jako Blair Education Services Sdn Bhd).

  • Kuantan, Malezja

  W lipcu 2016 roku Widad Business Group kupił Shahputra University College, a uniwersytet nazywa się teraz Widad University College (DKU015 (C)). Widad oznacza miłość, troskę i przyjaźń. Nazwa nosi cechy pragnienia przywództwa i niezależności.