Keystone logo
Meksyk

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Meksyk 2023

Liczba instytucji: 253
  • Valle de Bravo, Meksyk

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, Meksyk

  Globalny scenariusz jest wymagający, ale stwarza wiele możliwości w jego ciągłej transformacji. Możliwości pojawiają się tylko dla tych, którzy są lepiej przygotowani; dla tych, którzy mają wizjonerską wiedzę, globalną świadomość i przywództwo, aby wpłynąć na transformację organizacji. Osiągamy to dzięki innowacyjnemu portfolio podyplomowych programów biznesowych, wykuwając transformacyjnych liderów globalnych firm. Ponadto nasza platforma EGADE xEd wyróżnia się najnowocześniejszym modelem podnoszenia umiejętności i przekształcania globalnej wizji.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University to czołowy międzynarodowy uniwersytet w Hiszpanii z kampusami w Madrycie i Segovii. Uznany za jeden z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, IE kształtuje liderów, którzy napędzają innowacje i zmiany w organizacjach, zapewniając środowisko uczenia się, w którym technologie i różnorodność odgrywają kluczową rolę w promowaniu globalnej wizji, przedsiębiorczego sposobu myślenia i humanistycznego podejścia.

  • Monterrey, Meksyk

  Tecnológico de Monterrey to prywatny uniwersytet non-profit numer jeden w Meksyku. Założony w 1943 roku uniwersytet od tego czasu rozrósł się do 26 kampusów w całym Meksyku, z flagowym kampusem w Monterrey. Poprzez doświadczenia edukacyjne formujemy ludzi, którzy stają się agentami zmian, chcących być jeszcze bardziej konkurencyjnymi, aby przynosić korzyści wszystkim, z wyraźnym naciskiem na bycie zamiast posiadania, na służenie innym zamiast posiadania rzeczy; ludzi odpowiedzialnych za własne życie, świadomych, że ich działania mogą sprzyjać przemianie innych.

  • Monterrey, Meksyk
  • Guadalajara, Meksyk
  • + 2 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Campeche, Meksyk

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ) jest pomyślany jako instytucja szkolnictwa wyższego dla studiów licencjackich i podyplomowych, której cele i zasady gwarantują wszystkim ludziom równe szanse na studia.

  • Tlaquepaque, Meksyk

  ITESO to jezuicki uniwersytet w Guadalajara. Założony w 1957 roku, należy do sieci ponad 228 jezuickich uniwersytetów na całym świecie. Wszystkie one mają 450-letnią tradycję edukacji jezuickiej, tradycję, która historycznie znajdowała się w centrum światowej myśli, znaną z edukacji liderów we wszystkich dziedzinach nauki i sztuki.

  • Mexico City, Meksyk

  UNIR Mexico to prywatny meksykański uniwersytet zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Publicznej (SEP) w 2013 roku.

  • Mexico City, Meksyk
  • Monterrey, Meksyk
  • + 2 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Mexico City, Meksyk

  Vatel International School of Hotel Management and Tourism to uznana na całym świecie instytucja, która przygotowuje studentów do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do odpowiedzialnego pełnienia funkcji kierowniczych w obiektach hotelarskich, takich jak hotele, restauracje, agencje. biura podróży, biura usługowe, szpitale, ośrodki rekreacyjne itp. Plan akademicki Vatel oferuje oficjalny podwójny dyplom (Meksyk-Francja), który otwiera możliwość bezpośredniego przyłączenia się do świata zawodowego.

  • Naucalpan de Juárez, Meksyk

  Świadomi potrzeby przygotowania lepszych ludzi i profesjonalistów, aby skuteczniej UVM postanowiliśmy uruchomić nasz Nowy Model Edukacyjny Certeza.

  • México, Meksyk

  Jesteśmy uniwersytetem zaangażowanym w przekazywanie podejść skierowanych do obszarów biznesowych i rozwoju ludzkiego, które zapewniają wysoce skuteczne strategie. Mamy głębokie przekonanie, że funkcją przygotowania jest uczynienie z jednostki osoby o wiedzy i wartościach, które współpracują z naszym społeczeństwem na pozytywnym poziomie doświadczenia. Proponujemy naukę jako narzędzie wymagające zaangażowania skutkującego dużymi osiągnięciami i satysfakcją, kładziemy nacisk na dobór naszych profesjonalistów, którzy już po wejściu mają wzbogacający profil w tej dziedzinie, co pozwala im wnosić doświadczenie swoim kolegom z klasy i wykładowcom. , ponieważ wiedza jest stosowana z entuzjazmem, prawdomównością, uczciwością i aktualizacją. Nasza Uczelnia umożliwia rozwój i wzrost naszych absolwentów oraz kadry dydaktycznej, a także komfortowe zaplecze, w którym korzystanie jest priorytetem.

  • Puebla City, Meksyk

  Politechnika Puebla zobowiązuje się do spełniania i ciągłego doskonalenia skuteczności swojego Systemu Zarządzania Jakością, poprzez ustalanie, przeglądanie i okresową ocenę celów jakościowych, które mają na celu wzmocnienie usług edukacyjnych świadczonych przez Uniwersytet, aby w pełni wyszkolić kompetentnych specjalistów, którzy spełniają potrzeby sektora produkcyjnego i społecznego.

  • Mexico City, Meksyk

  Na Technological University of Mexico jesteśmy przekonani, że każdy ma prawo do wysokiej jakości edukacji. Dlatego, abyś mógł studiować liceum, studia licencjackie lub magisterskie, oferujemy niedrogie czesne, stypendia naukowe i bank pracy. Naszym celem jest, abyś stał się profesjonalistą przygotowanym do poprawy jakości swojego życia.

  • Cortazar, Meksyk

  Jesteśmy światowej klasy uczelnią działającą poprzez kompleksowy system zarządzania jakością, który: Integralnie szkoli ludzi, poprzez różne programy edukacyjne uznane za jakość i znaczenie, oparte na modelu Politechniki. Posiada wysoko wykwalifikowany personel. Promuje kulturę badań, rozwoju technologicznego i innowacji, stosując zrównoważone podejście i międzynarodową projekcję.